Jump to content

[SRBP] Damian [PL]

Veteran Driver VI
  • Posts

    76
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About [SRBP] Damian [PL]

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Radom

Recent Profile Visitors

953 profile views

[SRBP] Damian [PL]'s Achievements

27

Reputation

  1. Nie żebym miał jakieś ale. Aleeee Dlaczego nie można podszywać się pod trumpa a pode mnie już tak? Czy fakt że nie jestem znany uprawnia kogoś do używania mojego nazwiska? To oczywiście tylko przykład. Żeby regulamin z tym pkt był prawidłowo odbierany powinniśmy pomyśleć o stałym nicku, przy rejestracji. Myślę że wtedy łatwiej było by zapanować nad niechcianymi nickami
  2. Ja jestem na nie. Sam znam ludzi z usa i często gramy razem.
  3. Jestem na nie. Jestem osoba pracującą i wchodzep ograc od czasu do czasu. Konieczność robienia dla kogoś to i konieczność nabijania kilometrów z ładunkiem na sile. Wole pojeździć w konwoju ze znajomymi bez bawienia się w "firmy". A zakładac firme aby tylko była to głupota bo równie dobrze już teraz jeżdząc samemu można powiedziec że prowadze własną działalnośc
  4. Pomysł nie głupi (zawsze to jakaś pomoc) ale z drugiej storny troche zbedny. Co do f7. Czy jak utkniecie np w zaspie i dzwonicie po pomoc drogową to od razu ściągają was do mechanika? raczej nie ;). Za samym pomysłem jestem na tak tylko nie wiem czy warto komuś zawracać głowe tym bo tak na prawde trzeba by sie z tym nieźle pobawić
  5. Więcej pierdółek? W sumie z jednej strony dobry pomysł ( bo zawsze jakiś to wybór) z drugiej po co nam to. Wole żeby zwiększyli ilość miejsc na EU2, bo od kilku dni wbić nie moge, jak wracam z pracy ciągle full. A na eu1 z graczami cienko (plus bardzo często musze szybko dojechać by wyjść z gry rzecz jasna nie jak w nfs czy gdzieś xd)
  6. także dostałem taki mail dzisiaj link do gyazo ( jeżeli nie można linków wklejać to przepraszam usunę) https://gyazo.com/3e91901d71b24adcd77a6163b6199958
  7. Co mnie drażni w mp? To że dodaliście tzw CB radio. Nie moge gadać z kumplem na skypie bo słysze jazgot bachorów w grze. Da rade to wył? Tak żebym ichnie słyszał i oni mnie też nie? Było fajnie każdy gadał na ts3 to teraz taki syf sie (dla mnie) zrobił
  8. Mamy ze znajomym ten sam problem. Było wcześniej wszystko dobrze teraz po aktualizacji ( zrobiliśmy) Gdy jest podpięty pad to wszystko się "dezaktywuje".
  9. A ja jestem na nie. Chce jechać na długich? to niech jedzie. Mnie także jakoś to nie oślepia czy denerwuje, a karać za taką pierdołe to głupota i jak przedmówcy zauważyli, Admini mieli by tylko kolejny punkt do roboty. I zamiast zając się trollami którzy zastawiają, blokują, spychają będą latać też za "swietlikami " Ja osobiście zmieniam światła gdy widze kogoś lub gdy jadę pierwszy. Ale nie wymagam tego od innych.
  10. Rzadko kiedy widze żeby ktoś miał ping większy niż 250. Zdarzają się chwilowe skoki ale po sek wraca im wszystko do normy. Tak samo u mnie. Normalnie mam 40-80 a zdarzy się że mi skoczy do 200 i wraca do normy. Będziecie obniżać ping, zaostrzać regulamin to nikt grać nie będzie mógł tylko ludzie z pingiem 20. Ktoś dobrze napisał jak cię ktoś wyprzedza/ widzisz go w lusterku wciśnij tab sprawdź jego i swój ping jak jest duży to zwolnij a typ niech sobie pojedzie. Ja tak robię i praktycznie nigdy nie wpadł nikt we mnie z powodu lagów
  11. no niby pomysł dobry. Ale teraz tak, ja jestem w warszawie na serwerze jest powiedzmy 900 graczy. I mi swiatla nie są potrzebne bo sam w miescie jestem, co innego jak ludzie ruszą powiedzmy do łodzi i na jednym skrzyżowaniu pojawi się 20 do 30 osob ( A już się spotkałem z taką sytuacją). Ludzie nie mają pojęcia jak jeżdzić, większość graczy nie zwraca uwagi na znaki poziome i pionowe a tylko i wyłącznie na sygnalizację. To już lepiej zrobić tak by gra w danym miescie wychwytywała ilu jest graczy jak jest poniżej 10 to światłą off a jak i węcej to stoimy na czerwonym. Wiadomo dużo roboty z tym by było o ile jest to wykonalne ale wydaje mi się że był by to lepszy pomysł. Zresztą poczekać chwile na światłach to dla mnie nie problem
  12. Też mi argument " Nie raz się mijało kogoś z niepotrzebnie włączonymi kogutami i daje po oczach jak diabli" taki jak i mój że mi to nie przeszkadza. Nie podoba się wyłącz w opcjach żebyś miał punktowe oświetlenie i po problemie. Masz taką opcje? masz. Więc nie pierdol że to przeszkadza bo pewnie nawet tego nie wyłączyłeś. Jeszcze dziś dla swojej wygody zacznę jeżdzić z kogutami i podczepie sobie więcej światełek dla ludzi twego pokroju.
  13. a ja nieraz mijałem "choinkę" i szczerze? jakoś mnie to nie ruszyło. Sam mam koguty na dachu ale ich nie odpalam. Czepiacie się juz byle gó.a. No sorry za takie określenie ale to prawda. Co ci kur. przeszkadza że ktoś ma lampki, koguta czy co innego włączonego jadąc z chłodnią? Nie zauważyłem by jakakolwiek koparka czy coś spadło z naczepy ( czy jak to fachowo się zwie), czyli zagrożenia nie ma. Odwracając sposób patrzenia można sądzić że w naczepie zamiast "nabiału" może być tnt xd. Spadki fps przy mijaniu innych graczy nie irytują spadek kilku fps przy mijaniu typa z kogutem już jest tragedią na skale mp. Troche powagi ludzie. Jak na razie cały czas wynajdujecie ŚMIESZNE rzeczy do zmiany
  14. Ok mam pytaanie bo dzisiaj właśnie zrobiłęm aktualizację tego. Ale... jako iż lubię gry karciane to od jakiegoś czasu mam apke pokerstars i tam (na wirtualne oczywiście a pałki niech sobie sprawdzą jak chcą. Co jest legalne) gram. I właśnie w tej aplikacji wołało o aktualizację flashplayera inaczej gra nie startowałą. Czy możliwe by taka aplikacja też podawała link do ściemy? Nie jest to gra przy pomocy przeglądarki tylko zwykła aplikacja dodam że pobrałem tą wersję z końcówką 188 czyli chyba oryginał. Ale jak ktoś by mógł potwierdzić żep obrałem dobrą wersje to był bym happy
  15. Tak jak wyżej The walking dead oraz pierwszy sezon the last ship. Od wakacji biorę się za nową produkcje Fear the walking dead. Coś jak TWD ale inna ekipa i troche na innej zasadzie ma się dziać akcja.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.