Jump to content

J@zzu

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    15
  • Joined

  • Last visited

5 Followers

About J@zzu

  • Birthday 08/09/1981

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Szczytno PL
  • Preferred Trucks
    Mack
    Scania
  • American Garage Location
    California: San Francisco
  • EU Garage Location
    Poland: Warszawa
  • Known languages
    Poland

Recent Profile Visitors

1943 profile views

J@zzu's Achievements

2

Reputation

  1. Happy Birtday! ?

  2. Happy Birthday, have a nice day! ❤️

  3. Witam. Dziekuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Jeżeli chodzi o kontakt z "górą łańcucha pokarmowego" to już tego próbowałem przez PM ale niestety moje wiadomości nawet nie zostały odczytane. Do MWL4 pisałem nawet ponad rok temu. Support niestety nie udzielił mi konkretniejszych informacji. No cóż, zostało tylko czekać i zobaczyć jak dalej sytuacja się rozwinie. Ale w każdym razie bardzo dziekuję Wam za pomoc i reakcję na mój topic. Pozdrawiam.
  4. Witam. Potrzebuję kontakt do osoby, która zajmowała się rozwijaniem ruchu ulicznego AI w trybie multiplayer. Mam do tej osoby parę pytań i propozycji. Za kontakt z tą osobą z góry dziękuję Pozdrawiam J@zzu - GTL-VS
  5. Great idea. I am very much in favor of this. It would be nice to see more drivers in roadside parking lots. I support this.
  6. A czy Windows 7 może mieć w tej sytuacji jakieś znaczenie ? Choć teoretycznie nie powinien.
  7. Nick w grze: J@zzu [PL] Wiek: 38 lat Miejsce zamieszkania: Szczytno - Polska Sterowanie: Kierownica Fanatec CSW V2 + Fanatec CS Pedals V3 + Fanatec H-Shifter SteamID 64: 76561197962379443 Staż w grze: Ponad 5 lat z mniejszymi lub większymi przerwami Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nigdy, zbyt poważnie podchodzę do symulatorów Przedstaw się: Nazywam się Adam i pochodzę ze Szczytna koło Olsztyna. Na co dzień praca, rodzina (wspaniała żona i dwójka jeszcze wspanialszych dzieciaków) oraz codzienne obowiązki. Wieczorami po 20:00 oddaję się mojej pasji, czyli symulatorom samochodowym (iRacing do jazdy na "limicie" oraz ETS do wyciszenia się i relaksu). Inne: Poszukuję dojrzałej firmy, która podchodzi bardzo poważnie do tematu transportu ciężarowego. Liczę na poznanie fajnej ekipy, z którą będę mógł przemierzać tysiące wirtualnych kilometrów oraz angażować się w życie danej firmy. Jestem sumienny i nade wszystko staram się, aby gra była w jak największym stopniu odzwierciedleniem realnego świata. Pozdrawiam Adam - J@zzu [PL]
  8. J@zzu

    ETS2 VR

    Ja od dłuższego czasu śmigam w ETS2 w Oculus Rift CV1 i jest OK. Sprzęt jaki masz w sygnaturze spokojnie wystarczy do płynnej jazdy. Co do tego jak to wygląda... hmm... jakbyś siedział w trucku w skali 1:1 ;) P.S. Czekam już od dłuższego czasu aż VR będzie wspierane przez MP. Nie wyobrażam sobie teraz wrócić spowrotem do monitora :(
  9. Uwierz mi, wygląda bardzo ciekawie. @elot360PL Twoje podejście do tematu jest dosyć hmm... jakby to delikatnie powiedzieć.... samolubne. Przecież nie napisałem, że powinna być tylko wersja obsługująca Oculusa. Bardzo fajnie by było jakby dało radę pogodzić jakoś te dwie wersje.
  10. Wiadomo, że więcej użytkowników korzysta z monitora (monitorów). Ale jednak sporo osób posiada czy to HTC czy Oculusa. Ogólnie na co dzień ścigam się w iRacing i w nim korzystam właśnie z Oculusa. W lidze w której jeżdżę już około 15-16 osób posiada Rifta. Jestem pewien, że gdyby truckersmp obsługiwał VR to mogłoby dojść sporo osób do grona "multiplayerowców". W samym iRacing już ponad 1000 osób zadeklarowało się, że korzysta z technologii Virtual Reality.
  11. Tak próbowałem. Niestety wyskoczyło mi niekompatybilność wersji.
  12. I jak panowie z tym VR. Naprawdę nie ma opcji żeby odpalić Multiplayera na Oculusie ?
  13. Witam. Czy jest możliwość w jakiś sposób odpalić Multi w ETS2 na Oculus Rift lub HTC Vive ? Nie ukrywam, że bardzo przydała by się taka opcja.
  14. I właśnie tego się obawiam, że jeżeli multiplayer będzie stał w miejscu, czyli będzie tylko aktualizowany do najnowszych patchy wydawanych przez SCS, to i on również się znudzi. Dlatego uważam, że temat multi w ETS2 powinien być nieco odświeżony właśnie o wersję beta z ekonomią, firmami itp.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.