Jump to content

P_I_T_E_R12

Veteran Driver III
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

About P_I_T_E_R12

Recent Profile Visitors

600 profile views

P_I_T_E_R12's Achievements

0

Reputation

  1. Zakupiłem nowy komputer i rozpocząłem grę od nowa. Mam drugi lvl jeden punkt dałem w długi dystans drugi zaś w ADR pierwszego poziomu. Nie mam jednak żadnych takich zleceń. Reset za pomocą konsoli nie pomógł powtórzyłem go dwa razy zmienił zlecenia ,ale nie dodał mi żadnych ADR-ów. Spanie i teleporty tak samo, czy są jakieś inne ograniczenia dotyczące zleceń ADR?
  2. Nick w grze:P_I_T_E_R Wiek:13 Miejsce zamieszkania: Wieś w woj. Łódzkim Sterowanie: klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu Steam: http://steamcommunity.com/id/piter126p Staż w grze: 33godz. Czy dostałeś kiedykolwiek bana: nie Przedstaw się: Jestem Piotrek w wolnym czasie lubię grać w ets-a także na multiplayer. Interesuję się motoryzacją i transportem, także tym dawnym. Inne: Wiem ,że z powodu wieku nie znajdę żadnej firmy, patrząc po moich rówieśnikach to nic dziwnego. Możecie się po mnie spodziewać ogarnięcia i w miarę kultury. Staram się jednak zachowywać, mam ts3 i mikrofon, ETS 1 i 2 z DLC Going East.
  3. Posiadam ETS2 na steam i zainstalowałem też mp. Mod ten działa jednak na innej aktualce jak ją zmienić? Przepraszam jeśli był już taki temat.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.