Jump to content

Alorr

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

About Alorr

  • Birthday 10/10/1994

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

Recent Profile Visitors

1275 profile views

Alorr's Achievements

4

Reputation

  1. Nick w grze: Hanys, kiedys Rastu Wiek: 23 Miejsce zamieszkania: Speyer (Niemcy) kiedys Katowice Sterowanie: Kierownica Force gt, track ir SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/rastu94pl Staż w grze: w multi od samego poczatku, w grze na steam 605 godz, a jak gry nie bylo na steam to jakies 750 Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Witam, mam na imię Michal, mam 23 lat, gram w wiele gier, strasznie uwielbiam symulatory, w ets 2 mp grałem prawie od jego początku, będąc szefem w firmie Trans Silesia, następnie zawitałem w R&S trans, potem po pól roku przeszedłem do Husarii, po pewnym czasie przestałem grać. Potem wyszedł ATS to tez kupiłem, a teraz po prostu szukam nowej firmy.
  2. Nick w grze: Hanys, kiedys Rastu Wiek: 21 Miejsce zamieszkania: Speyer (Niemcy) kiedys Katowice Sterowanie: Kierownica Force gt, track ir SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/rastu94pl Staż w grze: w multi od samego poczatku, w grze na steam 564 godz, a jak gry nie bylo na steam to jakies 750 Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: nie Przedstaw się: Witam mam na imie Michal, mam 21 lat, gram w wiele gier, strasznie uwielbiam symulatory, w ets 2 mp gralem prawie od jego poczatku, bedac szefem w firmie Trans Silesia, nastepnie zawitalem w R&S trans, potem po pol roku przeszedlem do Husarii, po pewnym czasie przestalem grac. Potem wyszedl ATS to tez kupilem, a teraz poprostu szukam nowej firmy Inne: Michal
  3. Nick w grze: Rastu (Hanys, Ed94) Wiek: 20 Miejsce zamieszkania: Niemcy, Speyer, kiedys Katowice Sterowanie: Logitech DF GT, FreeTrack, SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198029922606/ Staż w grze: 2 lata Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Jak narazie nie Przedstaw się: Witam jestem Michal, mam 20 lat, jestem z katowic, ale obecnie mieszkam za granica, Inne: Coz,... co by tu napisac, uwielbiam grac w ets 2 i nie tylko, lubie dobre towarzystwo, i dobra zabawa , Potrafie prowadzic konwersacje po niemiecku i po rusku, odrazu odpowiadajac na wasze pytanie dlaczego mieszkam w niemczech, hmmmm... poznaje wroga, i siedze na jego tylach . Przy okazji szukam firmy ktora ma ludzi przynajmiej te 16+, bo czasem nie lubie jak ktos mi piszczy przez mikrofon
  4. najlepsza jest kamera PS3 Eye, bo trzeba tylko wyciagnac filtr dnia, zeby kamerka widziala tylko diody, i pozatym jest w niej najlatwiej usunac ten filter.
  5. ja sam uzywam teraz FreeTrack IR, 3 Diody. Gra sie 100 razy lepiej, niz na FaceTrack, jak ktos by chcial ustawienia do FreeTrack IR do ets to moge podeslac, sam sie bawilem ladne kilka godzin az ustawilem dobrze.
  6. Alorr

    My playseat

    A o to moje zabawki Here is my setup Logitech Driving Force GT Logitech Gamepad F310 2 Monitors :1 1920x1080 , 2: 1440x900 FreeTrack Carbon HD kamera Microsoft (Camera) PS3 Eye dla FreeTrack'a (For FreeTrack)
  7. Alorr

    My playseat

    Teraz to ty musisz nowa tapeta na pulpit dac xD, bo to stara firma xD
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.