Jump to content

GoroV88

Veteran Driver VII
  • Posts

    30
  • Joined

  • Last visited

About GoroV88

  • Birthday 11/08/1988

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Tczew, Poland
  • EU Garage Location
    Poland: Gdansk

Recent Profile Visitors

814 profile views

GoroV88's Achievements

10

Reputation

  1. Generalnie z każdą kierownicą jest tak samo, najlepiej umieścić ją sobie poniżej linii ekranu. Gdy ustawisz sobie ją zbyt blisko to może Ci zasłonić sporą część. Co do kwestii czy ekran 15stka będzie za mały gdy usiądziesz nieco dalej - to musisz już we własnym zakresie przetestować, bo jednym to może przeszkadzać a innym nie
  2. Jeszcze jedno mi się przypomniało. Tryb fotograficzny moi mili. Chcecie szybko uchwycić jakiś ekstra moment, tryb fotograficzny, pstryk... i w rogu piękny tab. No to trzeba wyjść aż do trybu jazdy, wyłączyć, wejść z powrotem do fotograficznego i okazuje się, że już jest po ptokach.
  3. O to to właśnie! Dodatkowo przeszkadza w warsztacie podczas przeglądania części. Jestem za a nawet za!
  4. Niemal identyczne tylko odwrócone kolory ma firma BCP Spedition (http://www.bcp.cba.pl/), więc pewnie nie byliby zadowoleni
  5. Nie. Wyobraź sobie sobotni wieczór, wielki ruch na ETS2MP. Jedziesz ze składem i nagle wjeżdżasz w sektor (serwer) który jest pełny. Co wtedy? Po drugie każdy sektor to jeden serwer. A co jeśli jeden z nich padnie z jakiegoś powodu? Natrafisz na granicy na niewidzialną ścianę, czy zrobisz temat na forum typu "dostaje dc przy wjeżdżaniu do Niemiec, help plaxx" ? Poza tym tak jak już wspomniał rejm3n - wymagałoby to przebudowy całej gry.
  6. GoroV88

    Pracownicy

    Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pracowników - czy oddając im do dyspozycji pojazd, ma on jakiś wpływ na rozwój lub zarobki pracowników? Czy jest jakaś różnica pomiędzy tym, że oddam im całkowicie "surową" ciężarówkę, lub z lepszym silnikiem, skrzynią, innym podwoziem itp?
  7. GoroV88

    Pracownicy

    227÷5=45 w pełni obsadzonych garaży? Dobrze liczę?
  8. GoroV88

    Święta :)

    Wesołych Świąt!
  9. Tak się składa, że zanim kupiłem sobie obecnego Radka z rodziny R9, wcześniej miałem dokładnie tego samego co autor tematu i mój problem był podobny. Wariował obraz podczas grania w gry, oprócz tych bardzo starych jak i oprócz korzystania z internetu. Powód? Spalił mi się akcelerator na karcie. Najlepsze jest to, że nie grałem wtedy w nic ultra obciążającego (Mass Effect 2, Gothic, World of Warcraft)
  10. Z tym spaniem na MP jest problem, bo jeździłem dzisiaj cały dzień (realny) i do tej pory mój kierowca jest wypoczęty. Chyba na białym jedzie albo coś przez co nie mogę pobrać haraczu od moich kupionych niewolni... eee... kierowców
  11. Ja nie mam filmu, ale pokrótce opiszę pewną sytuację. Pokazywałem grę ojcu, który mnie odwiedził, tłumaczyłem co i jak działa. W pewnym momencie chciałem mu pokazać jak działa otrzymanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle i tak byłem zajęty mówieniem, że bezczelnie przydzwoniłem w poprawnie przejeżdżającego gracza, prawie przewracając mu cały skład. Nie dość, że musiałem gościa za to długo przepraszać, to jeszcze sam ojciec nabijał się ze mnie przez dobre pół godziny
  12. W takim razie pozostaje mi jedynie uzbroić się w cierpliwość. Dzięki
  13. Musiałem zrobić downgrade do 1.21, bo inaczej wyskakiwał błąd i mi się multi nie uruchamiał.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.