Jump to content

[POLMAT] StryQ

Veteran Driver VII
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About [POLMAT] StryQ

  • Birthday 06/28/1992

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Warszawa

Recent Profile Visitors

583 profile views

[POLMAT] StryQ's Achievements

1

Reputation

  1. I wish you a very Happy Birthday! 
    Have a good time! 

  2. Już nieaktualne. Proszę o zamknięcie.
  3. Nick w grze: StryQ Wiek: 23 Miejsce zamieszkania: Siedlce Sterowanie: Klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/stryq_92/ Staż w grze: 1.5 roku Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak, raz Przedstaw się: Jestem Mateusz... yyy dobry kumpel spod delikatesów, smykałka do interesów, szarmancki wobec kobiet. Jednym słowem jestem zwariowany i jedyny w swoim rodzaju ; P yyy... imprezki urozmaicone w specjały czemu nie; P oby w dobrym towarzystwie i z umiarem... Uważam jak tańczę, bo życiowy parkiet bywa śliski, nie jestem jak agentura zbytnio towarzyski, jestem bliski dla bliskich, lubię szybką jazdę wszelkimi pojazdami mechanicznymi jest ryzyko jest zabawa po za tym pięknie rozbijam się na życiowym parkiecie więcej nie napisze bo głupia Emilka wszystkie literki mi zabrała... Inne: ​ Posiadane dodatki: Co mi się nie podoba w firmach:​​ Wymagany kaganiec Jaskrawe malowania ciężarówek Zbyt duże wymogi co do ilości przejechanych kilometrów Wiek graczy poniżej 17 roku życia Mała aktywność graczy w firmie
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.