Jump to content

Nextej

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    28
  • Joined

  • Last visited

About Nextej

Profile Information

  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Poland: Szczecin

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

2018 profile views

Nextej's Achievements

6

Reputation

  1. How about ProMods add-ons? I've heard on stream that the Middle-East Add-On Pack will be supported, but I'm not sure about Trailer & Company Pack and Cabin Accessories Pack, will they get support too?
  2. Suggestion Name: Double Trailers checkpoints Suggestion Description: Since doubles are restricted in some areas of Germany and Netherland, I think there should be an physical (map edited) border between allowed area and restricted area (like some police car prefabs etc.) with possibility to turn back on highways as well as new icon on in-game map/minimap to inform about restricted area for doubles. Any example images: None Why should it be added?: Checking forum everytime for info about restricted areas isn't very handy. Clear border of restricted-allowed area would be better then just an text message already on in-game chat. Minimap icon would help to avoid driving on restricted roads (especially on highways). It shouldn't be hard to implement since dev team was able to remake whole road for ATS event in map editor.
  3. http://blog.scssoft.com/2018/03/squirrel-at-scs-making-truck-sims.html
  4. Drobna ciekawostka odnośnie tej mapy, to jest zaktualizowana wersja z https://eurotrucksimulator2.com/about.php#map .
  5. Miałem raczej na myśli samo odseparowanie portu bez głównego miasta.
  6. Co za problem dobudować sam port niczym Gdynia lub Europort?
  7. Promy, jedyne sensowne rozwiązanie, prawdopodobne połączenia morskie bazując na tych realnych: Travemunde, Niemcy -> Lipawa, Łotwa Travemunde, Niemcy -> Windawa, Łotwa Travemunde, Niemcy -> Ryga, Łotwa Travemunde, Niemcy -> Helsinki, Finlandia Kilonia, Niemcy -> Kłajpeda, Litwa to chyba wszystkie możliwe kombinacje
  8. Jeszcze odnośnie pojawienia się KRONE dwa razy jako licencjonowana nazwa oraz ta będąca parodią, w grze już były podobne przypadki, jak np. w DLC Italia, furgonetki marki Braco, które są parodią Iveco, chociaż same ciężarówki są w grze, oraz wszelka parodia maszyn CATa jako Mutt oraz DOG, a same silniki CATa na licencji pojawiły się w ATS, również naczepa HDS z żurawiem w ETS2 posiada z tyłu "S" stylizowane na takie same jakie naczepy Schwarzmuller mają na błotnikach.
  9. Idąc tropem KRONE, chyba można spekulować, że http://blog.scssoft.com/2011/04/still-working-on-trailers-for-ets2.html może być następnym pakietem.
  10. Prędzej liczyłbym na połączenie morskie z Rostock'u, ewentualnie (bazując na realnych połączeniach) zostałby dobudowany port w Lubeska (sam port jak w Europort czy Gdynia, a nie całe miasto) z połączeniami do Lipawa, Windawa (Łotwa) oraz niedaleko Helsinki (Finlandia).
  11. Raczej gdyby nie było pewne że obie ciężarówki pojawią się w 2018, to by nie zostały pokazany w tym filmie. Odnośnie map, przecież co rok robią jakieś dlc mapowe, więc nie wiem dlaczego mieliby nie zdążyć zrobić kolejnego (jedyną przeszkodą może być niewiele terenów do zmapowania (Bałkany i Irlandia)). I wciąż mam małe nadzieje na dodatki z tandemami i autokarami...
  12. W opcjach gry, w zakładce "rozgrywka" znajduje się "tryb nawigacji" z możliwością: najlepsza, najkrótsza droga, małe drogi. Wydaje mi się, że zmiana tego może pomóc.
  13. Kilka teorii odnośnie aktualizacji: Po pierwsze, "wsparcie dla stref czasowych" dla Anglii i przyszłego rozwoju mapy, można się spodziewać dodatku z Hiszpanią i Portugalią (Portugalia jest w tej samej strefie czasowej co Anglia) oraz dodatku od Słowenii aż po Grecję (Grecja również znajduje się w innej strefie czasowej, +2), warto również zwrócić uwagę, że zostały dodane granice dla państw na zachodzie (m.in. wspomniana Grecja). A po drugie, czysto teoretyczny dodatek z autokarami. Na nowych terenach (Włochy) ciągle pojawiają się zajezdnie i przystanki autobusowe (tak jak również we Francji i reszcie europy), raczej nie są dodawane dla estetyki. Zgaduję że gdyby Euro Coach Simulator było martwym projektem, już dawno byśmy nie uświadczyli na terenie Skandynawii i Francji nowych prefabów związanych z autobusami i autokarami.
  14. Nazwa Sugestii : Synchronizacja ładunków z serwerem przed dołączeniem i po skończonej grze. Opis Sugestii : Proponuję dodać automatyczną synchronizacje, a po przez synchronizacje mam na myśli: Synchronizacja ładunków graczy z profilem serwerowym. Zapisywanie pozostałego czasu na dostarczenie ładunku podczas opuszczania gry oraz dodawania go przy ponownym dołączeniu. Mam na myśli, że jeśli skończymy grę mając zlecenie, po ponownym dołączeniu okazuje się że mamy spóźnienie o kilkanaście godzin (w takiej sytuacji pozostaje tylko kontynuowanie na singlu) Myślę, że znalazło by się jeszcze kilka pomniejszych rzeczy przy których przydała by się synchronizacja. Przykładowe obrazki : Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Zgaduję, że nie tylko ja byłbym zadowolony z szybkiej możliwości tego samego zlecenia co znajomy i z możliwości sprawdzenie zleceń w okolicy oraz grać bez obawy, że będę musiał kontynuować podróż na singlu.
  15. No nie, ale to chyba ma być DLC, czyż nie? Więc wypowiedziałem problem dlaczego nie może być to na MP (jak zostanie wydane).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.