Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dzikus1234

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

About Dzikus1234

  • Birthday 09/12/2000

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Bydgoszcz
  • American Garage Location
    California: Oxnard
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan
  • Known languages
    Polish/Englisg

Recent Profile Visitors

791 profile views

Dzikus1234's Achievements

1

Reputation

  1. Firma J&D Logistic dziękuje za zaproszenie i potwierdza przybycie na konwój. Szerokości. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia J&D Logistic
  2. Dałem wam też CV... Ale nie dostałem odpowiedzi Czekam na odpowiedź od was lub od Agromexu... Kto pierwszy ten lepszy Pozdrawiam Dzikus1234
  3. Napisałem do Agromexu,czekam na decyzję Pozdrawiam, Dzikus1234
  4. Nick w grze: Dzikus1234 Wiek: 17 lat Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz Sterowanie: Klawiatura + Myszka SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/jacenty00110/ Staż w grze: Na SingluPlayer gram od 2 lat,natomiast Multiplayer gram od 8 miesięcy Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak zostałem 1 bana,jest zapisane w kartotece... Przedstaw się:Witam serdecznie. Nazywam się Jacek... Interesuję się gastronomią,motoryzacją,sportem i informatyką... Na co dzień zajmuję się piłką nożna czy wyjechanie na jakąś wycieczkę rowerem <3... Euro Truck Simulator 2 czy 1 jest dla mnie jak rzeczywistość,nie biorę tego za grę... Inne:Umiem robić serwery do gier... Z programów: Photoshop Nagrywania: OBS Czy montowania: Camstudio 8 Znam się trochę na tych programach i lubię pomagać innym w rozwoju firmy Pozdrawiam całą VS Jacek
  5. Nick w grze: jacenty00110 Wiek: 15 Lat Miejsce zamieszkania: W Kujawsko-Pomorskim Koło Bydgoszczy Sterowanie: Na Klawiaturze,mam schowane w domu kierownice SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198225238276/ Staż w grze: Na singlu gram prawie 1 rok,ale na multiplayer zaczełem grać z tydzień temu Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Jeszcze nie,i nie mam zamiaru nigdy zostać Przedstaw się: Witam nazywam się Jacek.Mieszkam w Kujawsko-Pomorskim niedaleko Bydgoszczy.Na codzień zajmuje się Sportem,Gastronomia i Motoryzacja.Lubię grać w Piłkę Nożna,Pogadać ze znajomimi,na team-speaku.Bardzo lubię grać w Euro Trucka Simulator 2 i jak w Multiplayer.Niedługo skończę szkołę i mam zamiar iść do zawodówki. Inne: Znam się na komputerach,naprawiać coś,wytłumaczyć.Pomagać innym,mogę pomóc jak rozwijać się w firmie Jestem osoba kulturalna,miła i pomocna Umiem prowadzić tira w grze oczywiście Wycofać,Odczepiać ładunki Proszę o dobre Firmy i miłych graczy :) Pozdrawiam wszystkich graczy Euro Truck Simulator 2 Multiplayer XD
  6. Dzięki za pomoc pomogł mi kolega co miał ten sam problem co ja przeczytałem jego post i mi pomógł Dzięki za pomoc raczej czego to dodać mnie na steama jacenty00110
  7. Mam taki problem.Dzisiaj zakupiłem sobie ETS 2 i oglądałem poradnik wujka Bohuna.Wszystko ładnie pięknie nagle wchodzę na ETS 2 MP wchodzę w profil nowo założony wybieram miasto którym chce zacząć i czy mam przejść samouczek biorę TAK i czarny ekran i Komunikat "an application fatal error do you want to send crash.log file to developers" Proszę o pomoc bęnde wdzięczny. Czekam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.