Jump to content

guli44

Veteran Driver VII
  • Posts

    17
  • Joined

  • Last visited

About guli44

  • Birthday March 11

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Ełk - Poland / Fermoy - Ireland
  • Preferred Trucks
    Mercedes
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    Poland: Olsztyn

Recent Profile Visitors

772 profile views

guli44's Achievements

9

Reputation

  1. HAPPY BIRTHDAY 🎂 

  2. guli44

    Dajcie mu BANA

    Nie każdy ma tak wydajnego kompa że może se pozwolić na nagrywanie w dobrej jakości, a taki trolli jest od ch....ja. Jedziesz sobie spokojnie a tu taki gagatek wyjeżdża Ci na czołówkę i najlepsze jest to że nic nie można z tym zrobić. Dzisiaj gość cały czas za mną jeździł i wjeżdżał mi w przysłowiowy zad albo zajeżdżał drogę i walił we mnie. I co mam teraz zrobić jak fotki to za mało a mój komp nie da rady nagrywać w trakcie gry?
  3. A czy ktoś wam każe kupować te DLC? Zawsze możecie sami zrobić nowe tereny, nowe ciężarówki itd a później odsprzedać je dla SCS lub ewentualnie podstawkę gry nafaszerować modami.
  4. Nie jesteś sam Ale sądzę że raczej długo długo ale to bardzo długo poczekamy na to, o ile w ogóle będą Moim zdaniem w grze brakuje: Dafa CF, Volvo FM... jest jeszcze parę innych. Wiem wiem można pobrać sobie mody, ale cóż z nich jak nie można używać ich na multi a jazda na singlu wśród AI robi się denerwująca. No tak przecież nikt nas nie zmusza i nie każe nam grać, ale czy gra ma nam nie zapewniać rozrywki i umilać czasu??? Pozdro Panie i Panowie.
  5. guli44

    France Sneak Peek

    szkoda że Polska tak ładnie nie jest zrobione
  6. No może przesadziłem z tym marudzeniem, ale ja też nie widzę sensu w przypisywaniu kanału, przecież jak by komuś przeszkadzała jakaś rozmowa tzn. innych osób to może sobie na TeamSpeak 3 rozmawiać z wybraną ekipą.
  7. I temat dalej się kręci. Ludzie zamiast się cieszyć że ktoś coś zrobił, zaje..tego i to za free to wy marudzicie. Brak szacunku dla twórców. Jak któremuś się nie podoba jak jest zawsze może se z kolegami pogadać na TS3 i wtedy nikt nie będzie wam przeszkadzał ani zakłócał kanału. Nie potraficie docenić tego co macie...
  8. Nie wiem po co wymyślają ludzie jakieś kanały dla Polski, jest to bezzsens. 19 - jest ogólna, a jeśli chcą pogadać w danej chwili to mogą przeskoczyć na inny kanał na chwilę lub jeśli jest konwój. A realu też tak państwa sobie kanały rezerwują? Z tego co wiem to nie ma przyklepanych kanałów dla danego państwa więc bez jaj. No w sumie fakt wszystkim się nie dogodzi, jak by nie było to i tak będzie coś źle, będzie jakieś ale....
  9. A to tego nie wiedziałem. Dzięki za info
  10. Popieram w 100%, ewentualnie mogli by zrobić banowanie za zakłucanie radia ale nie wiem czy by to przeszło bo kto by tego pilnował. Ludzie nie ma co narzekać bo pewnego dnia twórcy mogą wcisnąć klawisz "del" i będzie po MP, wtedy będziecie mieli powód do narzekania. Dla mnie dobrze jest jak jest i trzeba się cieszyć z tego co mamy. Pozdro wszystkim i bez obrazy
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.