Jump to content

Dawidox[PL]

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    40
  • Joined

  • Last visited

4 Followers

About Dawidox[PL]

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Krakow

Recent Profile Visitors

1552 profile views

Dawidox[PL]'s Achievements

  1. Thanks for the update!:)
  2. Stanowczo na nie. Dlaczego? a no dlatego że nie Każdy ma czasu na tyle aby bawić się w firmy(zobowiązanie, konwoje, miesięczne rozliczenia, aktywna gra). Sam osobiście gram od czasu do czasu dla zabawy bez konieczności jazdy pod jakąś firmą. Pozdrawiam
  3. Dla mnie mogliby zmianić/poprawić: *Infrastrukturę drogi-do znudzenia jest jazda ciągle po gładkim asfalcie. Powinni zmienić odcinki autostrad na betonowe np, w miastach połatane drogi, kostkę brukową. * Padający deszcz nie zmienia wyglądu asfaltu a szkoda * Brudzenie naczep oraz ciągników * Dym z rury wydechowej * Bardziej dopracowane modele naczep * Możliwość tankowania ad blue oraz z różnych dystrybutorów a nie tylko z jednego. * No i najważniejsze przewody do sprzęgania( po naciśnięciu odpowiedniego klawisza podpinasz) Pozdrawiam
  4. Dawidox[PL]

    Adapter VGA

    Ja mam taki adapter i śmiga aż miło więc nie powinieneś mieć problemów;)
  5. No Ty, ja o tym wiemy i staramy się tak robić, ale zawsze znajdzie się Ktoś kto nie pomyśli... bo oczywiście nie mogą poczekać i na spokojnie wjechać lub wyjechać:) Pozdrawiam, Szerokości!:)
  6. No chyba że grasz na laptopie to masz wbudowany;)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.