Jump to content

rejm3n

Veteran Driver III
  • Posts

    15
  • Joined

  • Last visited

About rejm3n

Recent Profile Visitors

1333 profile views

rejm3n's Achievements

2

Reputation

  1. @Meitt Aktualnie sobie zrobiłem inne rozwiązanie i używam pada od Xbox'a 360 i sprawdza się dobrze, dopóki nie kupię kierownicy. Ale nadal podtrzymuje temat, że takie bindy by się przydały, a uważam, że nie jest to trudne do zrobienia.
  2. Piszę tą sugestie, ponieważ mam kierunkowskazy pod przyciskami myszki i w tym momencie nie mogę mieć otwartego taba przez cały czas, ponieważ pod PPM jest kursor od Multiplayera.
  3. Nazwa Sugestii: Bindowanie klawiszy multiplayer Opis Sugestii: Możliwość przypisania swoich klawiszy do funkcji multiplayera np. włączanie kursora pod tabem. Dlaczego twoja sugestia, a nie inna? Ponieważ jeszcze takiej nie widziałem,a byłaby użyteczna.
  4. Witam mam pytanie czy jest możliwość zmiany aktywacji kursora pod tab'em? Mam teraz pod prawym przyciskiem lecz przeszkadza mi to i chciałbym zmienić na inny bind. Da się w jakiś sposób?
  5. Jak dla mnie zbyt dużo roboty ... przerobienie całej gry . Jestem na Nie
  6. Bardzo by się przydało do wypełniania dziennika na myvtc.. Jestem za
  7. Czyli wkońcu będzie wieksza płynność wykorzystując dostępne miejsce w moim 8gb ramie ;d
  8. Czyli mam rozumieć że od teraz gra na 64 bitach będzie obsługiwać 4gb+ ram? Ponieważ 32bit system ma blokade na ilość ram ... zgadza się?
  9. Wiadomo może kiedy zostanie ta aktualizacja wprowadzona?
  10. rejm3n

    ETS 1.21

    Witam chciałbym się zapytać kiedy będzie nowa wersja MP by móc grać na wersji 1.21 ?
  11. tylko ty masz napisany błąd bez zmiany czasu a u mnie czas jak by biegnął w ciągu 10 sekund robi się 24h i tak leci w nieskończoność ... Dobra już wiem o co kaman .. trzeba poczekać na aktualizacje Merged. // PatrycjaPL
  12. Witam mam problem już 2 raz mi się coś takiego zdarzyło otóż: Wjeżdżam sobie do miasta i nagle czas zamiast iść powoli zaczyna zapierdzielać że w ciągu 3minut robi mi się w grze 52 tygodnie gry... to jest coś nie halo i nie wiem jak to naprawić ... tracę tylko czas na dojazd do końca zlecenia i tracę gotówke ..
  13. czyli po prostu gdy będe musiał przestać grać w trakcie zlecenia będe zawsze tracić gotówke to troszeczke głupie tak sądze ale cóż ... Takie życie na MP
  14. Witam czy da się to jakoś zrobić mianowice : zaczynam sobie pracę jede z naczepą w wyznaczone miejsce gdy kończe gre jest godzina np. 18:20 lecz gdy wróce jest już 22:50 lub nawet późniejsza godzina i nie moge zdążyć na czas dojechać z naczepą w wyznaczone miejsce zawsze zabiera mi pieniądze ... czy da się jakoś naprawić ten czas czy to już tak jest i będzie? Niestety ale tylko tracę wirtualną gotówke...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.