Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jaro [PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    92
  • Joined

  • Last visited

About Jaro [PL]

  • Birthday 05/02/1994

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    California: San Francisco
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

3447 profile views

Jaro [PL]'s Achievements

24

Reputation

  1. Happy birthday ! :HaulieExcited:

  2. happy birthday!

  3. ? ? Happy birthday to you! ? ?

  4. Witam dość często pojawia się u mnie problem na MP dotyczący kicka z serweru ProMods1 z powodu Unreliable Connection . Zazwyczaj pojawia się on w momencie próby podróży promem lub włączeniu mapy . Po pojawieniu się tego komunikatu, automatycznie ponownie łączy się z serwerem, ale wówczas wyrzuca z ETS'a. Ktoś miał coś podobnego?
  5. Wszystkiego Najlepszego! :wub:

    1. Jaro [PL]

      Jaro [PL]

      Dziękuje! :)

  6. Cześć od wczoraj mam problem z połączeniem MP w ETS2 najpierw wyrzuciło mnie z serwera EU2 gdzieś po ok 2 godz grania (brak wierzytelnego połączenia czy coś w tym stylu), później przy ponownej próbie zalogowania na serwer wyskakuje mi taki komunikat. Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić czy faktycznie ktoś się włamał na konto steam, i czy istnieje możliwość powstrzymania tego czegoś?
  7. Swoją drogą ciekawe czy w ATSie doczekamy się kiedyś terenów Kanady, ze stanu Waszyngton do Kanady dość blisko
  8. Witam, po usunięciu modu wintermod (frosty_7_0.scs) z folderu ETS2MP, wcześniej usunąłem pozostałe dwa mody związane z wintermodem przy próbie włączenia Launchera TruckersMP wyskakuje taki komunikat. Odinstalowałem launcher, pobrałem ze strony najnowszą wersje, problem dalej występuje Ktoś miał może coś podobnego?
  9. Pięknie ten tandem wygląda , ciekawe czy ten rodzaj podwozia będzie dostępny dla wszystkich marek pojazdów czy tylko dla kilku.
  10. aaa okej dzięki za wyjaśnienie jest podany jakiś termin wyłączenia tej głupoty?
  11. Orientuje się ktoś może kiedy wreszcie w MP ma być wyłączona ta jakże "super" modyfikacja ustawiająca noc na 24godz ?
  12. Ciekawe czy w przyszłości do zakupu i modyfikacji będą dostępne naczepy z DLC Schwarzmüller'a , albo np. cysterny czy kontenery
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.