Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Opssoryy

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
    11
  • Last visited

About Opssoryy

• Birthday 03/07/1993

Profile Information

• Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Austria: Innsbruck
  • Known languages
    Türkçe

Recent Profile Visitors

1781 profile views

Opssoryy's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

• Collaborator
  • Dedicated
  • First Post
  • One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

5

1. Kalabalık yerlerde 20-30 fps alacaksam bu sistemle dona dona niye oynayayım oyunu ? saçmalığa bakın. Umarım kısa sürede optimizasyon yapılır oyuna, konuyu kapatabilirsiniz.
  2. Merhaba, Oyunda sürekli 25-35 arası fps alıyorum ne yaptıysam çözemedim sistemim çok kötü bir şey değil sorun neyden kaynaklı olabilir ? Sistemim; Ryzen 5 5500 İşlemci Gskill DDR4 3200 mHZ 32 GB Ram RTX 3060 ti ekran kartı MSI B450 Anakart Oyun ayarları: Full yüksek
  3. Maalesef sorun çözülmedi. Bende ETS2MP diye bir klasör hiç oluşmadı yükleyince yada TruckersMP diye. Ets2'yi de silip geri yükledim sonuç değişmedi.
  4. Merhabalar, Yeni bir bilgisayar aldım ve 1 hafta sonra oyunu tekrar indirdim yükledim fakat online'ye giriş sağlamıyor. Truckersmp'den oyuna giriyorum bir süre bekleyip single player moda atıyor server seçme vs... gelmeden. Belgelerim'i kontrol ettim ETS2MP diye bir klasör oluşmamış sorunu nasıl giderebilirim ?
  5. Merhabalar, Oyunda herkes dona dona gidiyor bir türlü çözemedim bunu nasıl düzelteceğim? sorun benden kaynaklı mı?
  6. Selamlar, Kuzenime dün oyunu aldım ve 5 saate yakın oyunu oynadı. Steam gizliliği herkese açık şekilde fakat üye olurken aşağıda ki hatayı alıyor bu problemi nasıl giderebiliriz ? https://i.resmim.net/SkDcGb.png
  7. Arkadaşım oyunu satın aldı üye oldu 2 saati geçirdi fakat oyuna girerken böyle bir hata alıyor bunu nasıl çözebiliriz ? Oyunu görmüyor fakat var
  8. buradan dinleyebilirsiniz; https://bit.ly/2zFHs31
  9. HELLOVENUSNARA canımın istediği için banned
  10. Bu işte kendini geliştir derim. Hem ileri de ek işin olur hemde bu işten her zaman ekmek yersin. Güzel çalışmalar tebrik ederim.
  11. Düzenlenmiştir, Teşekkürler
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.