Jump to content

H&V I themonek

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

3 Followers

About H&V I themonek

  • Birthday 02/25/1998

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan

Recent Profile Visitors

1800 profile views

H&V I themonek's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

1

Reputation

  1. Ciesz się każdą sekundą, uśmiechaj się w każdej minucie, bądź radosny w każdej godzinie, bądź szczęśliwy przez całe życie. Wszystkiego dobrego !! :) 

    1DFk.gif

  2. Wszystkiego Najlepszego mobilku :P Samych gumowych drzewek na trasie :troll:

  3. Rozwiązaniem tego problemu jest usunięcie z moich dokumentów folderu Euro Truck Simulator 2 (oczywiście skopiować sobie save) i uruchomienie MP stworzenie profilu zrobienie tej pierwszej trasy. Po czy można wkleić stary save i gra normalnie działa.
  4. W opcjach jeśli przestawimy skrzynie na adaptacyjną to pojawiają się te nowe tryby skrzyni biegów.
  5. Dobre by to było gdyby na mapie kropka gracza który jest unieruchomiony migała na jakiś kolor wtedy by nie było problemu w zlokalizowaniu gdzie się spodziewać utrudnienia.
  6. PES Myszka bezprzewodowa czy przewodowa
  7. Piłka nożna M&M's czy Skittels
  8. Mnie drażnią kierowcy z Chin, Brazylii i ich wysoki ping
  9. Nick w grze: TheKrzak Wiek:17 Miejsce zamieszkania:Gołąb Sterowanie: klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/thekrzak/ Staż w grze: od premiery Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się:Cześć mam na imię Krystian.Interesuje się piłką nożną, samochodami i komputerami. Inne:
  10. Nick w grze: TheKrzak Wiek 17 Miejsce zamieszkania Gołąb Sterowanie: klawiatura SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/thekrzak/ Staż w grze: od premiery Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie Przedstaw się: Na imię mam Krystian.Chodzę do technikum informatycznego. Interesuje się piłką nożna, różnymi sportami motorowymi i grami. Inne:Na multiplayerze przejechałem ponad 150000km
  11. Wiadomość od niego: Zakladam sobie konto i przez przypadek zamiast 589 napisalem 598. Dobra więc napisałem do supportu żeby mi zmienili e-mail na prawdziwy. Po podajże 5 dniach zapytali mnie o prawdziwy e-mail. Więc podałem i dzień później nie mogłem się zalogować. Wpisywałem zły e-mail oraz poprawny e-mail i nic.Więc zgłosiłem to do supportu a oni nie odpisują od prawie półtora tygodnia. Jak macie kontakt z teamem ETS2MP to dajcie znaka ok ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.