Jump to content

[4-Logistic] PolskiHitman

Veteran Driver VII
  • Posts

    78
  • Joined

  • Last visited

3 Followers

About [4-Logistic] PolskiHitman

  • Birthday 05/20/1999

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Wrocław
  • Preferred Trucks
    Kenworth
    Scania
  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw
  • Known languages
    Poland,English,German

TruckersMP Information

  • VTC Name
    4-Logistic

External Websites

Recent Profile Visitors

2561 profile views

[4-Logistic] PolskiHitman's Achievements

29

Reputation

  1. Wszystkiego Najlepszego mobilu !!! Wielu gumowych drzewek oraz mało lagów i :troll: na trasie :P

  2. Najlepszego Hitman, dużo subów na kanale, łapek w górę i sporo nowych filmów ;). No i dużo kilometrów dla Twojej firmy.

  3. Licencje są potrzebne aby ETS nie stracił na oryginalności dlatego oni nie pozwolą sobie wypuścić dziadostwa.
  4. Na co bardziej czekacie na Tandemy czy te gabaryty ??
  5. Nie ma co się oszukiwać jest to wyzywanie ale wydaje mi się że developer dobrze wie że jeśli nie doda tego wielu osobą się to nie spodoba, poza tym pewnie są jakieś umowy i developerzy nie mogą sobie wybierać co dodać a czego nie dodać, jak zauważyliśmy w ETS MP jest wszystko co daje ETS na singla więc wydaje mi się że i to będziesz dodana. ALE puki co to poczekajmy aż to wyjdzie a potem rozmyślajmy czy będzie w MP czy nie
  6. Wsiadł bym z miłą chęcią do tego. To musi być przeżycie, Ale do domu tego nie zmieścisz
  7. Można tylko liczyć że się wezmą za naprawę tych błędów a nie zamiotą pod dywan całą sprawę aż do 1.28
  8. Dobrze postaram się dziś wpaść bo bardzo to dla mnie ważne.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.