Jump to content

Arcadioos (PL)

Veteran Driver IV
  • Posts

    63
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About Arcadioos (PL)

Recent Profile Visitors

1360 profile views

Arcadioos (PL)'s Achievements

2

Reputation

  1. Witam mógłby ktoś mi podać gotowe linki do wklejenia radia VOX FM i Radio WAWA?
  2. Mam osobne konto do SP i MP i wiem jak jest z czasem ;p okej to bede czekal az sie naprawi
  3. okej rozumiem poinformujcie gdy zostanie to naprawione
  4. Siema. Mam pytanie, kiedy zostanie naprawione na MP przenoszenie sie do warsztatu, wczesniej gdy przenosilem sie do warsztatu to po przeniesieniu mialem zlecenia, a teraz nie ma jak sie przeniose, a wiem ze mozna do garazu itp i ze jeszcze poprzez parking ale np jak nie mam garazu w danym jakims miescie a nie chce kupowac jak narazie to co mam zrobic... po prostu chce by po przeniesieniu do warsztatu zeby to dzialalo by były zlecenia kiedy to zostanie naprawione?
  5. Więc kiedy by działało tak jak pisał Bandero poprzez teleportacje chodzi mi o warsztat pomoc drogowa przenoszenie do warsztatu kiedy by było to naprawione?
  6. aaaa okej czyli kiedy byscie to naprawili zlecenia po teleportacji?
  7. Dobra reset zrobilem jade z garazu poczatkowego gdzies ze zleceniem i zobacze pozniej jak sie przeniose do warsztatu czy zlecenia beda
  8. i co za kazdym razem bede musial sie przenosic do garazu po resecie ekonomii i za kazdym razem z polskii bede jezdzil jak np bylem z szwecji i z tamtad chce ruszac ://
  9. chodzi mi o warsztat jak sie przenosze bo nie mam zlecen a mialem a nie o spanie
  10. czytasz to co napisalem? Spac mi sie nie chce wiec jak mam sie przespac ;d Wczesniej mialem zlecenia gdy sie przenosilem do warsztatu teraz nie mam dlaczego?
  11. Witam. Dlaczego jak przenosze sie do warsztatu pomocą drogową to nie mam zleceń? Wcześniej miałem gdy sie przenosiłem jak to naprawić, bo nie mam zleceń w ogóle a spać mi sie nie chce
  12. problem rozwiazany bardzo dziekuje
  13. a to jest ta sama rmefka max co wtedy czy inna? tak jak myslalem zmieniłem tylko jedną cyferke i trygi okej dziekuje
  14. stream_data[0] tak mi sie zaczyna zlote przeboje jak dodam te nie zastapi mi tego?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.