Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Husky.TM

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    195
  • Joined

  • Last visited

About Husky.TM

  • Birthday 08/19/1988

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    United Kingdom
  • Interests
    EURO TRUCK SIMULATOR 2 MP
    STEAM, Twitter, Facebook, Super-Cars
  • Preferred Trucks
    Scania
    Volvo
  • American Garage Location
    Nevada: Las Vegas
  • EU Garage Location
    Poland: Warszawa
  • Known languages
    Polish, English, basic Russian

Recent Profile Visitors

16148 profile views

Husky.TM's Achievements

Newbie

Newbie (1/13)

  • Avid Talker
  • Conversation Starter
  • Well Followed
  • One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

48

Reputation

  1. Happy Birthday 🎂

  2. Happy birthday!

  3. ░░░░░░░█▄░▄█ █▀▀ █▀█ █▀█ █░█ ░░░░░░
    ░░░░░░░█░▀░█ █▀▀ ██▀ ██▀ ▀█▀ ░░░░░░
    ░░░░░░░▀░░░▀ ▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ░▀░ ░░░░░░
    ░░█▀▀ █░█ █▀█ █ █▀▀ ▀█▀ █▄░▄█ █▀█ █▀▀░░
    ░░█░░ █▀█ ██▀ █ ▀▀█ ░█░ █░▀░█ █▀█ ▀▀█░░
    ░░▀▀▀ ▀░▀ ▀░▀ ▀ ▀▀▀ ░▀░ ▀░░░▀ ▀░▀ ▀▀▀░░

  4. i think we got new small update

  5. https://www.facebook.com/ETS2SHOWROOM/

  6. zapytalem o odswierzanie rejonow PL nikt nie wiedzial za to dowiedzialem sie duzo wiecej nie na temat i masz racje jest pewna watpliwosc co do zawartosci tego forum ciekawe tylko co i jak do tego sprowadza a moze kto. Nie wiem kogo widziales jako autora postu nr1 i tej dyskusji ale ja tutaj sie podpiolem ze swoim pytaniem wiec...
  7. no moze nie patriotyzm tylko ilosc zawarta w DLC oraz update na przelomie lat drog miedzy nimi, nie koniecznie musi byc to na pierwszym miejscu ta dyskusja chyba schodzi nie na ten temat nadal ciagniemy cos o czym nikt nie ma tak naprawde pojecia. dzieki tyle odemnie
  8. nie wiem po co pytasz skoro znasz moje oczekiwania przy okazji moze dla ciebie jest wszystko oczywiste (z tego co pamietam nie pierwszy raz juz na forum a po latach nadal bez zmian) od poczatku do konca dla mnie niestety nie... i naprawde mysle ze wystarczy juz wyjasnien na postawie Niemiec, na ten moment moje pytanie dotyczy terenow wylacznie Polski jak nie wiadomo co i jak na 100% to zostawmy to jak jest. ''A jak bedzie podobnie z Polska to wtedy? nastanie Armageddon lol
  9. i wlasnie tutaj pojawi sie sedno mojego wczesniejszego nie zrozumialego pytania co do odswierzania Niemiec, co do sektorow nie rozumiem dlaczego mam puste miejsca na mapie w ktorych juz bylem, wydawalo mi sie ze po jakichkolwiek zmianach w mapie czy drogach wlasnie takie szare linie sie pojawiaja a byly one czesto np przy stacjach benzynowych czy miastach wlasnie w Niemczech moze sie myle.
  10. Po Scandinavia DLC dodatku nie bylo zadnych zmian w Niemczech?
  11. szczerze nie pociesza mnie taka informacja w sumie nadal ciezko wnosic jakie zmiany nadejda o ile nadejda smutne jest ze odswiezaja Niemcy po raz kolejny a Polskie rejony kto wie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.