Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

M@ster_PL

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    215
  • Joined

  • Last visited

About M@ster_PL

  • Birthday 01/27/2000

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Polska, Tychy
  • Preferred Trucks
    Kenworth
    Peterbilt
    Scania
    Volvo
  • American Garage Location
    Not set

Recent Profile Visitors

4305 profile views

M@ster_PL's Achievements

71

Reputation

1

Community Answers

  1. Happy Birthday! 🥳

  2. Happy Birthday!  ?

  3. Wszystkiego najlepszego !! :) 

  4. Jednym słowem powiem żenada . Wyście tylko skrócili ten regulamin (pewnie tylko usunąłeś żeby było). Myślę że przemyślisz tą sprawę.
  5. Widzę kolego że znów użyłeś tego samego regulaminu co ostatnio, jednym słowem wstydź się. Nawet napisałeś że przy tamtym zmienisz, no ale tak po co przecież wystarczy podpisać się pod czyimś regulaminem i przywłaszczyć go sobie. Widzę że nic z tego nie wyniosłeś. Szkoda myślałem, że zmądrzejesz. Mam nadzieję że go zmienisz To jest mój poprzedni post w tej samej prośbie.
  6. @Krystian05 Poprawimy przy kolejne aktualizacji, dzięki za info @MinatomiraiX Tak też będzie już mamy spisane wszystkie ładunki, przy najbliższej aktualizacji wejdzie.
  7. Uwaga! Od teraz nieaktywne firmy są usuwane z listy firm! Jeśli czyjaś firma zostanie usunięta, to pojawi komunikat widoczny na zdjęciu w panelu po zalogowaniu. Jeżeli ktoś uważa, że jego firma została usunięta niesłusznie, to prosimy skontaktować się z nami poprzez wiadomość na facebooku lub wizytę na teamspeaku (IP: bigcargo.ovh). http://virtualcompany.com.pl
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.