Jump to content

RITL

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    7
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About RITL

Recent Profile Visitors

436 profile views

RITL's Achievements

0

Reputation

  1. Dźwięk wstecznego podczas postoju i zbyt wczesne zajeżdżanie drogi podczas wyprzedzania ...
  2. Dokładnie. Mi też przeszkadza to w szybkich screenach z kamery 0.
  3. To przy okazji ja spytam się, czy jest mod na usunięcie tej opcji. Gram na myszce+klawiatura. Co prawda nie widać tego na kamerze nr 1 (wewnątrz) ale mimo to chcę się tego pozbyć.
  4. RITL

    Dozwolone mody do MP

    Ok, dzięki za odpowiedź.
  5. Witam. Używam jednego moda z tej strony http://mods.ets2mptr.com/(podmieniona przyczepa) . Nie działa on w MP tylko na SP, chyba, że wezmę przyczepę z poziomu SP, wczytam grę w MP to wtedy rzeczywiście działa na multi. Nie chce mi się tego robić za każdym razem. Jest jakiś sposób na te mody, czy takich ich urok, że niby działają na multiplayerze ale tylko jak weźmiemy je z poziomu SP. Mam nadzieję, że normalnie to wytłumaczyłem.
  6. 10 minutes in real life = 60 in multiplayer
  7. Dziwny ten twój GTX 970 po oc. Posiadam GTX 560 TI i mam 60 fpsów na autostradzie nawet z paroma graczami + winter mod.
  8. RITL

    Komenda nie działa

    Dzięki za odpowiedź
  9. Witam. Mam problem z komendą g_auto_parking_disabled. Za każdym razem jest informacja, że komenda jest nie poprawna. Oczywiście dopisywałem na końcu "1" ale dalej nic. Posiadam najnowszą wersję gry.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.