Jump to content

ZyZiO!

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    24
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About ZyZiO!

  • Birthday 04/20/1989

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Płock
  • Preferred Trucks
    DAF
    Iveco
    Scania
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw

Recent Profile Visitors

2402 profile views

ZyZiO!'s Achievements

  • First Post
  • Collaborator
  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

2

Reputation

  1. Happy birthday! :HaulieLove:

  2. Happy birthday ! :HaulieLove:

  3. Happy Birthday!  🥳

  4. Guest

    Happy birthday ?, friend

  5.     Promods Zoo

     

  6. where I can complain about ADMIN's behavior

  7. where I can complain about ADMIN's behavior?

  8. ZyZiO!

    ATS MP

    już po świętach ze prezenty byly juz przed świętami gra ATS nie kosztuje mniej niz ETS2 ja tylko pytyam kiedy moze być wersja pod mp z Prezetami ?? do ATS?
  9. ZyZiO!

    ATS MP

    Witam mam pytanie kiedy Wersja gry ATS do zapomnianej gry z prezentami na mp .
  10. Skoda powinna miec ograniczenie dla PILOTA NIE POTRZEBNA JECHAC 170i wyzej Skoda ja by mial 110km to git dla pilota tyle wystarczy
  11. nikt nie jest w stanie dać rade co tym robić ?
  12. Witam mam taki problem z mp jak widać na zdjęciu instalowałem od nowa nic nie daje . Przed 18.00 jeszcze wchodził potem to co jest na zdjęciu . http://www.fotosik.pl/zdjecie/6d266899be66ad90
  13. ZyZiO!

    SKODA

    GRA EURO TRUCK 2 Same Skody mogą być Skoda to do pilotowania nie do jazdy po 120-200 ja nie chce usnąć skody tylko żeby miała ogranie prędkości . na stałe nie jest potrzebne jej takja prędkość co do silnika benzyna nie chodzi wyje... ludzie jedzą trollują głosem Silnika (dodawanie gazu na jednym) Kolega Bazyliszek niech czyta dokładnie głupie wpisy nie potrzebne tu..
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.