Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

TurkTruckRadio.Com

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
    10
  • Last visited

About TurkTruckRadio.Com

Recent Profile Visitors

1062 profile views

TurkTruckRadio.Com's Achievements

1. Bugün yayın akışımız muhteşem. 19:00'da Fatih Bulut'un sunumuyla "Ortaya Karışık", 20:30'da Serhat Çetiner'in sunumuyla "TurkTrucker'a Sor" programının geçen seneki tekrarı. Kaçırmayın! Dinlemek için: https://turktruckradio.com
  2. ets2sync's Owner is @Seba. He will help you.
  3. Merakla bekliyoruz ancak indirimden önce alacağımı sanmam Umarım ucuz olur.
  4. I'll try to be there. Thanks the authorities for the convoy.
  5. Kastettiğim tırın DLC'li gelmesi değil. Tırın modifiye paketinin DLC olması. Zaman gösterecek.
  6. Satacaklarını düşünüyorum. SCS'den her şeyi beklerim artık
  7. DAF çıkınca herkes DAF kullanacak o kesin DLC gelmesini ben de bekliyorum ama SCS artık DLC satmasın yeter. Harita DLC'lerini satması çok normal ama modifiye DLC'lerinin oyunun kendisinde olması lazım.
  8. Aranızda en az 2 dorse kadar boşluk bırakırsanız bir sorun yaşamazsınız diye düşünüyorum. Ama gidip gelmeler, yerin içine girmeler vs. çok sık oluyor. Biran önce düzeltilmesi lazım.
  9. @Memduh Basgan (eski ismi ile @Dystopia ) ve @LIGHTOFGOD da GAME ADMINISTRATOR oldu. Ekleyin isterseniz
  10. Çok yararlı bir konvoy olmuş. Keşke o gün görseydim de katılsaydım.
  11. Yeni site ile birlikte yayın akışı tablomuz da değişti. İlginiz için teşekkür ederiz. Sitede veya radyoda donma söz konusu değildir. İnternetinizden kaynaklı bir sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Kendilerine söylüyoruz bol bol konuşmalarını. Bazı DJ'lerimiz sağlık sorunlarından dolayı yayınlarına çıkamadılar. Büyük ihtimalle o programlara denk geldiniz. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
  12. Evet yine biz. Peki biz kimiz? 2 Ocak 2016’da yayın hayatına Turk Truck FM İsmiyle başlayan Türk Truck Radio, simülasyon radyoculuğunun ilk temsilcilerindendir. Çeşitli nedenlerden dolayı yayın hayatına birkaç kez ara vermek zorunda kalsa da Ekim'de tekrar dinleyicisiyle buluşmuş ve bu yayın döneminde çeşitli ve alanında öncü program yelpazesiyle daha büyük kitlelere ulaşma gayesindedir. Programlarımızı ve DJ’lerimizi websitemizden görebilirsiniz. Nasıl Dinleyebiliriz? www.turktruckradio.com adresinden 7/24 dinlemeniz mümkün. Oyunda dinlemek için gerekli link sitemizde yer alıyor. Sizin Farkınız Ne? Bizim farkımız, klasik radyoların aksine işine önem verip, gerçekten insanlara bir şeyler katmayı amaçlamasıdır. Örneğin geçen kış Turk Trucker ismiyle bilinen Fatih Yıldırım ile birkaç bölüm ve Nazım Zeki Uysal ile bir bölümlük röportaj yaptık. Bunların tekrarlarını her cumartesi 20:30 ile 21:30 arasında dinleyebilirsiniz. Ayrıca aylık yenilenen ve 300’ün üzerinde şarkı barındıran Otomatik DJ arşivimiz ile dinlediğiniz şarkıyı bir daha dinlemiyorsunuz. Bu da sizi sıkmıyor. Bizi dinleyen ve bizi önemseyen herkese çok teşekkürler! Neredeyse iki yılı bulacak tecrübemizle size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. www.turktruckradio.com Hepinize iyi günler…
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.