Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Sennis

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    33
  • Joined

  • Last visited

About Sennis

  • Birthday 01/30/2000

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Lithuania
  • Preferred Trucks
    DAF
    Mercedes
    Scania
  • EU Garage Location
    The Netherlands: Rotterdam

Recent Profile Visitors

4592 profile views

Sennis's Achievements

6

Reputation

  1. Guest

    Happy birthday!🎂

  2. Happy Birthday! I wish you a pleasant game!

  3. http://www.twitch.tv/shroud He's playing ETS2 right now
    1. Inthernet

      Inthernet

      Got banned for accidental wrong way. He didn't know how to quit and move truck to safe place before reloading.

  4. In Lithuania one guy, is doing a 96h no sleep twitch stream, because he bet with hes friend if he passes exam he does the stream. 1h left and he has 7k viewers right now :D

    1. FirestarteR93

      FirestarteR93

      RIP whoever that guy is

  5. Sennis

    Firma

    Kas čia sunkaus parašyt į pm? Vos keli paspaudimai
  6. Sennis

    Ieskau darbo.

    Nu tai matyt blogai atsakei į jo klausimus užduotus ar pnš. Neužtenka parašyt kelis žodžius, min 2 ar 3 sakinius parašyt reiktu.
    1. Lewis334_

      Lewis334_

      Just got that as well, might be removing the winter backgrounds etc?

    2. MrHarv98

      MrHarv98

      Hotfix, nothing more than that :D

  7. Sennis

    Ieskau darbo.

    Ir ką tu jam parašei? Beto anketa užpildei ar tiesiog parašei jam ir viskas?
  8. Sennis

    Ieskau darbo.

    Anglų kalbos nemokėjai ir nutrūko ryšiai Būtina dabar anglų kalba bent minimaliai mokėt visuose kompanijose.
  9. Sennis

    Ieskau darbo.

    Aš kai tik nuo 14 metų pradėjau žaisti čia tai kažkaip visur be problemų galiu patekt, tuo labiau kai mano balsas storas tai per ts kai išgirsta visi mano kad man 16+ O taip tai patekau į Excellent-Trans ir gerai man čia, yra dar pora lietuvių čia vis sutinku važinėjant
  10. Sennis

    Ieskau darbo.

    Tau reiktu pirma išmokt anglų kalbą normaliai ir tada bandyk patekti į normalias ne lietuviu sukurtas firmas, nes lietuviškų firmų nedaug, o kadangi nedaug jų jos turi didelius reikalavimus, kolkas teks tau vienam važinėti
  11. My playstv videos dont work. But atleast i hit 100 hours on ets2 http://prntscr.com/9l8xg3

    1. _J-M

      _J-M

      Let us know when you reach a thousand hours ;)

  12. Can someone be my Santa and buy me something nice plz?

  13. Šiaip jau žemėlapis tai didelis ir lietuvių žaidžiančių yra labai mažai nenorėk kad jie butu ant kiekvieno kampo , jeigu labai jau nori kažką sutikti važinėk aplink Rotterdama, Amsterdama ar Felixstova ir tikrai surasi kažką.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.