Jump to content

Tesman71

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    40
  • Joined

  • Last visited

1 Follower

About Tesman71

  • Birthday 12/06/1971

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Preferred Trucks
    Scania
    Volvo
  • EU Garage Location
    Poland: Szczecin

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

1237 profile views

Tesman71's Achievements

31

Reputation

  1. Witam. Chciałbym poprosić o naprawę "Błąd #2". Od wczoraj mamy z tym problem. Z góry dziękuję. Dyspozytor DAKAR Logistics
  2. Ja nie wierzę . Aro w końcu ma ATSa . Powodzenia w Stanach Ok WooQash, poprawione. To z szoku jaki przeżyłem. Aro życzę wytrwałości i szerokości oraz podziwiania pięknych widoków
  3. DAKAR Logistic potwierdza obecność. Do zobaczenia na "czarnym"
  4. Panowie WooQash i JSM, brawa dla was, trafiliście w sedno. Jeżdżę 80km/h i zapoznanie się z WM zajęło mi nie cała trasę po landówce ( nie, nie śmierci, bo tam mi jakoś nie tęskno i omijam ją z daleka ). Mamy do dyspozycji cztery systemy na tą zimę : 1) "kaganiec" , 2) blokada dyfa, 3) retarder i 4) chyba najważniejszy własny łeb. A widząc pana który w tagu ma reci i inne takie bzdety i du...., to jemu żadne ABS i trakcje nie pomogą. On ma zaj... zabawę kręcąc bączki " Skodzinką" z przyczepą, ale widać ten pan czytał "mądrą księgę", gdzie napisano ".....proście a będzie wam dane...." . P.S. Patrząc teraz po przejechaniu, już sporego dystansu na WM. Mogę stwierdzić, że takiej zimy mi brakowało w poprzednich "winterach". Fizyki jazdy się nie czepiam, no cóż jest zima, komuś się nie podoba "fizyka" może to wyłączyć i tyle. Dla mnie jest ok, w końcu nie muszę odpalać ProModsa i jechać do Islandii , mam to ma multi i w całej Europie. Prawda jest taka, że ilu użytkowników pobrało WM, tyle jest opinii i każdemu coś się podoba a coś nie. W którejś wypowiedzi przeczytałem, że niby wzrosło spalanie ??? Jakoś tego nie zauważyłem, śmigam Volvo FH New 2012 ( D13c500 500KM, manualna 12 ATO3512D R dyfer - 3.08 ), max. prędkość 80km/h ( "kaganiec" ) ostatnia trasa z Bolonii do Catanzaro ( 1093 km ), spalanie wyszło całkiem dobrze ( 25,70 l ). Każdy doszuka się czegoś co mu nie pasuje. A to śnieg w tunelu, a to refleksy na śniegu, są albo ich nie ma, a to.... można mnożyć. Nie dogodzi wszystkim cieszcie się tym co macie i tyle w temacie .
  5. Zarząd DAKAR Logistic dziękuje za zaproszenie, ale musimy z przykrością poinformować, że nie może uczestniczyć w/w konwoju. Życzymy szerokości i przyczepności, oraz miłej i udanej zabawy.
  6. Decyzja jak najbardziej słuszna, bo krew nie raz człowieka zalewa i strach dopada jak słyszy scouta. Nie wiadomo co taki delikwent odwali. Sam ukręciłeś bat na siebie, filmik jest tego dowodem. Takich dowodów na YT jest od groma, jeszcze z tytułami "idiots...", wytykają innych graczy nie patrząc na to, że sami nie raz łamią zasady MP. Więc proszę nie płakać, że taki "długi" ban,przyjąć to na klatę, odsapniesz sobie i na przyszłość może dwa ryzy się zastanowisz. Co do określenia "idiot', "idiota", tak są obraźliwe, ale jak określić gościa, który wali ci w d... na pustej drodze?. Takie przykłady można by podawać w nieskończoność.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.