Jump to content

jedrzej20

Veteran Driver IV
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

About jedrzej20

jedrzej20's Achievements

2

Reputation

  1. Właśnie sobie to przetestowałem. Mając 15 ton na plecach ledwo utrzymuje tą prędkość, żeby ją w ogóle rozbujać do tych wartości trzeba zjechać z górki inaczej nie da rady. Ona się po prostu nie nadaje do jazdy powyżej 80-90 bo jest mało komfortowo. Zresztą przy 110 nawet radia nie słyszałem bo buczy gorzej od pralki, uwielbiam dźwięk ciężarówek ale to jest akurat koszmar.
  2. jedrzej20

    Screenshoty

    Niedziela w Europorcie. Ogólnie trasa Białystok - Manchester, poniżej załadunek
  3. U mnie MP przestał działać. pobierałem chyba 5 razy i nic.
  4. jedrzej20

    Screenshoty

    Ma ktoś może foty z piątku (25.09) z korku w Rotterdamie? Stało ponad 80 osób bo osły nie potrafią jezdzić z przepisami i każdy uważa że ma pierwszeństwo.
  5. FH 2012 460KM. Według mnie najlepsza ciężarówka oraz silnik (Scanii jest zaraz obok) który oferuje według mnie najlepszą opcje jeżeli chodzi o moc/osiągi bo na MP na dobrą sprawę nie potrzeba nic lepszego. 110 bez problemu poleci z każdym ładunkiem, chociaż ja lubię cisnąć średnio 90 ponadto spalanie jest b. dobre na manualnej skrzyni oraz jeździe z puszczaniem pedału daleko przed skrzyżowaniem lekko poniżej 30l, natomiast dociskając non stop w pedał do 110 to spalanie rzędu ~38L Te Scanie 730 i Volva 750 są już przereklamowane chłopcy, każdy na MP nimi jeździ
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.