Jump to content

Omer_D

Veteran Driver VII
    458
  • Last visited

About Omer_D

• Birthday 12/22/1992

Profile Information

• Preferred Trucks
    Mercedes
    Renault
    Scania
  • EU Garage Location
    Luxembourg: Luxembourg

Recent Profile Visitors

8347 profile views

Omer_D's Achievements

123

1. Doğum günün kutlu olsun kardeş

2. Arkadaşlar boşuna uğraşıyorsunuz. Zamanında ekipteyken ben çok uğraştım. Hatta, tam hatırlamıyorum ama oyuncunun bilgisayarının anakart ID sini görebildiğimiz bir yöntem vardı: deirseir'in dediği Mac IP galiba hatta trollerin yeni anakart almalarına sebep olacağız diye eğlenirdik, ama ne yazık ki üst yönetim karşı çıktı ve o iş öyle kaldı. Yani isterlerse engellerler orası kesin, ama kayıtlı kullanıcı sayısının ön planda tutulduğu bir modda istenmeyen sonuçlar doğurur.
  3. Bunları zaten herkes biliyor. Bilinip bilinmemesi veya insanların ne düşündüklerine takılmıyorum. Çift hesabım olsa bile, ki kabul etmiyorum (bazılarınız laf çarpıtmaya bayılır o yüzden altını çiziyorum) bu MP kurallarında bir yaptırım teşkil etmiyor. Bir oyuncu 2+ hesaba sahip olabilir. Aile bireyi, ortak ev, yurt arkadaşı vs... Eğer ki hesaplardan birisi banlı ise, işte o zaman işin rengi değişir. Ama dediğin gibi uzatmanın kimseye faydası yok. Konu kilit. Rica etsem Kris'e @deirseir i affettiğimi söyler misin? Attığım PM'i görmeme ihtimali var.
  4. Göstersin. Gösteremez mi? Veya göstermesi bir sorun teşkil ediyor mu? Yukarıda yazdığım gibi herkes inanmak istediği şeye inansın.
  5. 1. Support işini küçümsemiyorum. 3 ayımı orada çalışarak geçiren (ki o zamanlar @KacaKTV admin işlerine bakarken Türkçe ticketlara ben bakardım) birisi olarak küçümsenmeyecek olduğunu bilirim. Ama şu da bir gerçektir ki adminliğe giden yolda support işi bir basamaktır.
  6. Vay vay vay... Uzun zaman oldu. Özgür bey ben adminlikten atıldığımda siz daha çekingen, insanlarla muhatap olmak istemeyen ama işinin hakkını veren bir admindiniz ne ara böyle atarlı ve "buralar benden sorulur" havasına girdiniz? Bakıyorum adminlik yetkisi sizi yoldan çıkarmış ki bu, adminliğin tadını ilk kez alan herkesin başına gelebilir ama iş, bu baştan çıkarıcılığı kontrol altına alabilmektir. Görünüşe göre siz bunu başaramamışsınız. Atılmamdan önce Clarkinator bana, senin adminlik için hazır olup olmadığını sormuştu. O gün ona, "ona gözüm kapalı güvenebileceğimi" söyleyeceğime, aslında nasıl bir insan olduğunu söyleseydim bugün hâlâ o support işini yapıyor olurdun. Yani o adminliğine ben kefil oldum Özgür bey. Bunu da bil Bu arada benden korkundan mı yoksa başka bir şey mi bilmem ama bütün forumlarda elitegamer0611'i engelletip "elitegamer0611 aslında omer584" diye çığırtkanlık yapman da hoş olmuş ama çocukça . Tabii bu forumda da yapmaya çalışıp yetkinin yetmediğini de biliyorum. Senden, o bana ballandıra ballandıra yaptığın şeyleri yapan birisinden, daha profesyonel bir hareket beklerdim. Haa tabi @EliteGamer0611 'in, benim "sahte" hesabım olduğunu kabul etmiyorum. Sen veya başkaları inanmak isterse inansın o size kalmış. Görünüşe göre bu yaz buralarda olacağım. Eğer takılmak falan istersen bul beni EDIT: @deirseir Clark ile durumunu konuşup banını açmasını isteyeceğim.
  7. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste dicem ama bende suçluydum pentalık durum yokken penta atan keko aklını böyle alırlar

8. If you need something hardcore;

1. Show previous comments  1 more
    2. Creatured

Creatured

nightcore and hardcore are not the same different

3. McFreshi

McFreshi

'something hardcore'

4. McFreshi

McFreshi

^srry for speeded up version T_T the only version allowed in germany xD

9. Yoksa sen de mi akşamdan kalmasın? Çünkü ben biraz öyleyim de.
  10. Hayır. Support birimi sadece support işini yapanların grubu. Support Game Admin ise hem support işlerini hem de adminlik işlerine bakan gruptur.
  11. İlk şok. Merak etme kısa zamanda alışır
  12. Everything was started with couple of lines of code. And now look what you guys made. You made a brand new game. Congratulations
  13. On that day, a legend was born

14. 01.12.2015 tarihi itibariyle; @KacaKTV SUPPORT&GAME ADMINISTRATOR görevinden ayrılıp SUPPORT birimine getirilmiştir. @Ozgur SUPPORT biriminden ayrılıp GAME ADMINISTRATOR birimine getirilmiştir. 07.12.2015 tarihi itibariyle; @SARAJ SUPPORT birimine getirilmiştir. 09.12.2015 tarihi itibariyle; @omer584 SUPPORT biriminden ayrılıp GAME ADMINISTRATOR birimine getirilmiştir. 18.12.2015 tarihi itibariyle; @omer584 GAME ADMINISTRATOR birimiden ayrılmıştır. 23.01.2016 tarihi itibariyle; @LIGHTOFGOD SUPPORT birimine getirilmiştir. 24.01.2016 tarihi itibariyle; @SARAJ FORUM MODERATORLUGU birimine getirilmiştir. 12.04.2016 tarihi itibariyle; @SARAJ SUPPORT&GAME ADMINISTRATOR birimine getirilmiştir. 16.04.2016 tarihi itibariyle; @LIGHTOFGOD FORUM MODERATORLUGU birimine getirilmiştir. 20.04.2016 tarihi itibariyle ; @Dystopia FORUM MODERATORLUGU birimine getirilmiştir. 04.05.2016 tarihi itibariyle; @Dystopia SUPPORT birimine getirilmiştir. 26.05.2016 tarihi itibariyle ; @KacaKTV GAME ADMINISTRATOR birimine getirilmiştir. 26.10.2016 tarihi itibariyle ; @bluesbass SUPPORT birimine getirilmiştir. 23.11.2016 tarihi itibariyle ; @bluesbass FORUM MODERATORLUGU birimine getirilmiştir.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.