Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

kacper19917

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    27
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About kacper19917

  • Birthday 12/31/1999

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Ostrów Wielkopolski
  • Preferred Trucks
    DAF
    MAN
    Renault
    Volvo
  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw
  • Known languages
    Polish

Recent Profile Visitors

2538 profile views

kacper19917's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

3

Reputation

  1. Happy Birthday mate! Good luck on your new age. 🎉

  2. Congratulations and happy new year ! :)

  3. W tym szczególnym dniu życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia oraz wszystkiego czego sobie zapragniesz.

    Raz jeszcze Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin ^_^

  4. Wszystkiego Najlepszego mobilu !!! Dużo zdrówka, szczęścia i słodyczy dzisiaj Tobie wirtualny trucker Spatu Tobie życzy :P Przy okazji również szczęśliwego nowego roku miejmy nadzieję wnoszącego do naszej wspólnej pasji nowe ciężarówki oraz same dobre dodatki mapowe :)  

    Yzuf7xt.png

  5. Wszystkie dotychczasowe ciężarówki w ATS są wydane jako "DLC"
  6. Kliknąłem na Beta 1.28 i zaczęło mi się pobierać także polecam spróbować
  7. ^Ja oceniam na plus, według mnie nie jest takie rażące w oczy (co widać na zdjęciu, które przed chwilą tu wstawiłem) że tak powiem
  8. Ja także. Ja swoje podjąłem z Jackpotu. Jeżeli ktoś chce się trochę trudniejszej jazdy niż zwyklę to polecam.
  9. ^ No to chyba że tak sprawa wygląda, przyznam że nie czytałem wpisu na blogu tylko od razu włączałem pobieranie aktualizacji
  10. Jak ten czas szybko przeminął. Nawet nie zauważyłem ostatnich 22 wersji A tak po za tym trzeba pobierać i testować, do dzieła panowie i panie. Edit.: Nawet w grze w lewym górnym rogu jest napis "1.28.0"
  11. ^ale co nie zmienia faktu że wypuszczają updaty.
  12. No i tu się niestety nie zgodzę updaty do GTA V które wyszło w 2013 roku wychodzą do tej pory.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.