Jump to content

Blox61

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    19
  • Joined

  • Last visited

7 Followers

About Blox61

  • Birthday 02/17/2005

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland, pomorskie
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

1324 profile views

Blox61's Achievements

  • One Year On
  • Getting Noticed
  • First Post
  • Collaborator
  • One Month Later

Recent Badges

26

Reputation

  1. Happy Birthday!

  2. Happy Birthday!

  3. Happy Birthday!?

  4. Happy birthday ?

  5. ? Happy birthday ?

  6. Witaj @Piorunekk! Zapoznałem się z twoim problemem i mam pytanie. Czy w ustawieniach właściwości gry Euro Truck Simulator 2 > Beta masz ustawione "Brak"? Powinno to wyglądać w ten sposób: Wyślij też zrzut ekranu z momentu wyświetlenia komunikatu o niekompatybilnej wersji. Bardzo proszę o odpowiedź, żebym mógł kontynuować pomoc ?! Pozdrawiam, Blox61
  7. Witam wszystkich! Chyba chodzi tu o profil w grze a nie na TruckersMP. Drogi użytkowniku @YOUNG2020! Twój profil, o którym mówisz to taki, którego nikt prócz ciebie nie może usunąć. Jest on tworzony w grze Euro Truck Simulator 2, a nie na TruckersMP. Najprawdopodobniej problemem może być uszkodzenie plików gry, bądź nieumyślne usunięcie profilu (Mogło się to zdarzyć np. przy robieniu porządków w plikach na komputerze, a już tym bardziej w Dokumentach, gdzie profile się znajdują). Taka jest moja diagnoza i uważam, że jest ona zgodna z tym czego dotychczas się dowiedzieliśmy. Czy twój problem został rozwiązany? Jeśli tak, to daj o tym znać poniżesz pisząc np. "Rozwiązane. Można zamknąć". Pozdrawiam, Blox61
  8. Hi. The regulations themselves do not specify a specific length of the recording where a driver is blocking the road. Personally, I think that one minute of recording is more than enough. I also recommend that you report such a person in advance using the TAB panel during the game. Sincerely, Blox61
  9. Witaj @Marciol96, Ostatnio bardzo dużo osób zgłasza takowy problem. Są na to dwie odpowiedzi, dobra i zła. Zaczynając od tej dobrej odpowiem, że to nie z twojej winy, więc możesz być spokojny o swoje łącze internetowe ?. Drugą, a zarazem złą informacją jest to, że serwery TMP ostatnio są przeciążone m.in. przez promocje na dodatki do gier na platformie Steam, które zachęcają do grania w ETS2 i ATS. Mam nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy. Mogę zalecić ci wybranie innego serwera niż Simulation 1, który aktualnie jest najbardziej obleganym przez graczy serwerem. Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, śmiało je zadaj, a na pewno postaramy się na nie odpowiedzieć. Jeśli wystarczająco odpowiedziałem na twoje pytanie, możesz nas o tym poinformować, a moderacja zamknie temat i przeniesie go do odpowiedniego działu. Pozdrawiam, Blox61
  10. Dobrze, w takim razie spróbujemy ci pomóc. Czy instalowałeś ponownie TrucksBook Client? Pisząc "wygenerowałem" masz na myśli stworzenie zlecenia poprzez Virtual Speditor'a/edycję zapisu?
  11. Witaj @Znoen, A co się dzieje gdy nic nie robisz? Możesz wykonać zlecenie? Jeśli tak, to będzie błąd wewnętrzny TrucksBook'a i powinieneś kierować się z tym problemem do jego moderatorów. Pozdrawiam, Blox61
  12. Salut. Cela signifie que quelqu'un qui a une telle désignation prend en charge TMP en achetant sur le site Web du patron https://www.patreon.com/bePatron?u=16310284.
  13. I do not know. I believe that it is unnecessary, because damage to the trailer is not as bad as in the case of a truck. The damaged truck may not start, while the trailer, despite the damage, will continue to drive to the nearest mechanic.
  14. Witaj @TheDiaxU. Ostatnio na TruckersMP łączy się coraz więcej graczy i coraz częściej serwery są przepełnione. Opcje jak dla mnie są dwie. Bardzo prawdopodobne, że serwery TMP są przeciążone dużą ilością graczy i ostatnio częstym łamaniem regulaminu, a chodzi tu o §3 Save editing. Drugą natomiast opcją może być złe łącze internetowe z twojej strony, jeśli jednak napisałeś, że z twoim połączeniem było wszystko w porządku, to obstawiałbym na ten pierwszy powód. Mam nadzieję, że wystarczająco odpowiedziałem na twoje zapytanie. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.