Jump to content

Pegi21

Veteran Driver VI
 TruckersMP Profile
  • Posts

    16
  • Joined

  • Last visited

About Pegi21

Recent Profile Visitors

1091 profile views

Pegi21's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

3

Reputation

  1. @freddyk można wiedzieć dlaczego za to karzecie ludzi banami? jeżeli dana osoba jedzie samochodem z naczępą dobrze, to nie powodu do banowania takiej osoby
  2. możesz mi przesłać ten config? 2 krotnie wygenerowanie przez grę configu nie pomogło
  3. Pegi21

    Komentarze

    co ciekawe a angielskiej sekcji nadal można komentować i tam też jest taki spam jaki był tutaj. zastanawiam się dlaczego tam dopuszczają taki spam?
  4. Pisze tutaj ponieważ chce szybko otrzymać odpowiedź Mam problem jak w temacie. Gdy chce postawić ciężarówkę tam gdzie chcę klawiszem f9 pojazd nie chce się postawić. Od razu mówie że to robie na sp. log tu raczej nie pomoże. jest ktoś w stanie mi pomóc?
  5. Przepraszam jeżeli piszę w złym dziale. Chodzi konkretnie o tą komendę uset g_hardcore_simulation "1". Bardzo mnie ona ciekawi ponieważ niby robi grę "hardokorową". Wie ktoś co ona robi?
  6. Pegi21

    Nick na forum

    Nie wiem czy to dobry dział, ale opiszę tu swój problem. Po tym całym włamaniu, nick na forum został zmieniony na stary z rejestracji, a nie z momentu przed włamania "Pegi21". Niestety sam nie mogę tego zrobić. Czy ktoś z moderatorów może mi to zrobić ręcznie? e: mozna zamknąć
  7. pewnie nie grałeś w atsa, a tam zrobiono rozwiązanie na ten problem. Gdy przyjesz do firmy z ładunkiem to możesz wybrać czy chcesz pominąć parkowanie, zaparkować w miarę łatwym miejscu, lub wybrać trudne parkowanie. Więc teraz wypadałoby napisać na forum scsa by wprowadzili to do ets2. Może zrobią to
  8. https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/26923-public-staff-convoy-sunday-14th/ konwój od zespołu TruckersMP
  9. @up szkoda tylko, że jakoś nigdy nie zapowiadają aktualizacji, to wtedy by firmy się dostosowywały do tego, a tak to się nie dziwię jego reakcji. Jak może wiedzieć kiedy będzie aktualizacja, skoro nikt nie wie kiedy one będą.
  10. Nazwa Sugestii: Osobny serwer dla Veteran driverów Opis Sugestii: Veteteran driverzy by grali na swoim serwerze nie ryzykując trafienie na wszelakich trolli, rammerów, itp. Przykładowe obrazki: Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Wiemy jak dużo jest graczy którzy chcą utrudnić grę na multiplayerze. Taki serwer by utrudnił dostęp tym kierowcom, dzięki temu byłby jakiś serwer, gdzie można byłoby normalnie pograć
  11. ja mam inny pytanie odnośnie strony dlaczego została zmieniona nazwa strony z ets2-mp.com na wotr-mp.com?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.