Jump to content

Coyotek

Veteran Driver VII
  • Posts

    55
  • Joined

  • Last visited

About Coyotek

  • Birthday 08/23/1994

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Żary, Poland
  • Preferred Trucks
    Iveco
    MAN
  • EU Garage Location
    Poland: Krakow
  • Known languages
    Polish, English

Recent Profile Visitors

1821 profile views

Coyotek's Achievements

11

Reputation

  1. Guest

    Good morning, how are you doing ? 👋🏼


    I wish you a happy birthday ! 🎂

     

    Have a nice day ! 😃


    See you soon ! 😉
    /:\ Octopi /:\ 🙋🏻‍♂️

  2. Happy Birthday

  3. A ja jestem bardziej ciekaw, jakim cudem ma dodatki z DLC Mighty Griffin. Też edycja save?
  4. Nie pamiętam które studio tak robiło, ale za oszukiwanie karano bardzo rygorystycznie i jedyną opcją powrotu był film z ckliwymi przeprosinami czitera. Rzecz jasna nagrany przez niego samego, tak by każdy zobaczył facjatę tego parszywca.
  5. Przecież za to powinien już obligatoryjnie perm lecieć. Nieważne, czy robi to dla siebie dla żartu, czy działa na szkodę innych. Cheat jest cheatem i nim pozostanie. Za duża pobłażliwość... miesiąc?
  6. Ja spytam się tak z czapy, bo potrzebuję drobnej odpowiedzi. Czy do MP jest jakiś mod, pozwalający na zdefiniowanie konkretnych typów naczep jakie chciałbym mieć w liście zleceń? Ergo podmianę całej listy na jakiś wybrany typ?
  7. TUTAJ :) Lepiej późno niż wcale, bo zostały tylko 22 godziny. Nie taki najświeższy, ale wciąż znany DiRT opatrzony numerkiem 3 wpadł za darmochę na Humble Bundle. Do pobrania klucza wymagane jest tam konto, ale myślę, że każdy kto lubi ścigałki i szuka odskoczni , na pewno skorzysta z okazji. A warto
  8. Z drugiej strony dewiza Road Train bardziej pasuje do typowych amerykańskich trucków. Chociaż nie ukrywam, że bym się czymś takim przejechał
  9. To cienko. Ja jeszcze parę tapet o tematyce ATS
  10. A czy ty kupiłeś już swojego ATSa?
  11. Oczywiście jak zawsze nie udało się wyhaczyć tutaj, żadnej informacji, więc podaję to ze źródła: Symulacja dla fanów Już wkrótce, od 16 maja specjalnie dla (jak to określono) "casualowego" odbiorcy, do sieci sklepów Lidl, trafi garstka gier symulacyjnych w tym oczywiście najświeższy tytuł ze stacji SCS. Cena wyniesie 49,99 zielonych, co przy wszelkiej maści sklepach/empikach jest ceną kuszącą. Oczywiście dla osób zastanawiających się i chcących zagrać w ATSa jest to póki co okazja nie do zdarcia, bo nie znalazłem na chwilę obecną wersji cyfrowej/pudełkowej, tańszej niż 68,99.
  12. Dzisiaj Scout, a jutro kto wie... No, ale do rzeczy. Przede wszystkim wielki " + " dla autorów pojazdu i dla devów TMP, za to, że udowodnili iż można wprowadzić nowy pojazd, bez sypania się gry. Teraz parę słów o modelu. Świetne i lekkie wykonanie, ale małe ALE: hamowanie jest strasznie skaszanione, szybciej zatrzyma się ciężarówka z 25 tonami. Dodatkowo na kamerze 2, przy zahamowaniu, gra dostaje totalnego spowolnienia ( tak jakby było tam nie kilka, a kilkadziesiąt plam światła ). Opcje konfiguracji? No cóż... mało, ale wiadomo, że na początek coś musi być. Jednak po odjęciu malowań i innych pierdółek, których nie można użyć ( a szkoda, bo kogucik malutki mnie kusił ), poza samym Scoutem nic nie ma. Jeździ się przyjemnie, ładnie mruczy. Kombinujcie, kombinujcie, model ma potencjał, a kto wie, czy następna nie będzie jakaś dedykowana ciężarówka...
  13. @mp12@ To samo mógłbym powiedzieć o codzienności na #EU1. Też syf, korki i brak kultury. Szczególnie w Rotterdamie i Amsterdamie. Wrzucanie społeczności do jednego wora samo w sobie jest czystą hipokryzją, a grupę osób namiętnie piszących "#EU2 to patologia" z chęcią określę mianem "Zakompleksionych kierowców". Jacy gracze są to są, mamy mieszaninę normalnych osób i stukniętych trolli, ALE ocenianie przez Ciebie i innych tego jednego serwera mija się z celem. Życie też nie obfituje w ludzi którzy przestrzegają prawa. Są szaleńcy, mordercy, złodzieje itp. I co? Też ocenisz, że ten świat to patologia? Mnie osobiście nie podoba się np. #EU1, bo narzuca sporo ograniczeń, ale nie oznacza to od razu, że na #EU2 jestem wariatem. Po prostu mam tam większą swobodę i czerpię przyjemność z gry bez naciskania na komfort w czasie jazdy. Tak szczerze, ostatnio wpadłem przez Rotterdam i pomimo ponad 70 graczy, ruch na wyjazd do portu odbywał się płynnie. Owszem znalazło się kilku dowcipnisiów, ale było lepiej niż wcześniej.
  14. Gdyby mapa w ETS miała taką samą powierzchnię jak w ATS, też byś nie narzekał na brak ruchu
  15. Owszem , że ID nie pomoże, tak samo jak podałeś przykładem nick. Specjalnie piszę cośtam bo w jednym z nich jest widoczna cyrylica. A nawet nie miałem czasu jak reportować , bo komp ledwo wyrabiał. Ledwo... Zresztą co by to dało, skoro zero reakcji i tak było.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.