Jump to content

świstak cham

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    1063
  • Joined

  • Last visited

8 Followers

About świstak cham

  • Birthday May 30

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    California: Los Angeles
  • EU Garage Location
    Poland: Gdansk
  • Known languages
    Polish, English

Recent Profile Visitors

11648 profile views

świstak cham's Achievements

166

Reputation

10

Community Answers

  1. Happy birthday. I hope have a good years!  

  2. Happy Birtday!

  3. Coś źle reportuje czy co? Dwa lata temu report był sprawdzany w czasie kilkunastu minut, teraz w ciągu 4 dni nic się nie dzieje https://imgur.com/a/JzHISBu

    1. BoSsik2

      BoSsik2

      Musisz cierpliwie poczekac.

    2. świstak cham

      świstak cham

      Tylko że jest chyba ok. 50 moderatorów i projekt jest już bardzo rozwinięty więc dziwne że trzeba czekać kilka dni.

    3. BoSsik2

      BoSsik2

      wiem , ale jest tyle reportow oczekujacych ze nie ma mozliwosci zrobienia tego wszystkiego w kilka minut

  4. Najlepszego mobilu :) Dużo zdrówka, gumowych drzewek, mało lagów oraz :troll: na trasie :P

  5. Założyłem nowy profil, już nic nie laguje. Dzięki wielkie
  6. Kiedyś sobie pobrałem save z internetu, do teraz go używam. Kierowców jest na nim ponad 100, więc... no, idę sprawdzić czy zadziała.
  7. uset g_autosave nie działa :/ jedne raz widziałem że zamiast auto-save jest w konsoli The game has been quick-saved. I gdy jest ścinka, to w prawym górnym rogu pisze "Trwa zapisywanie..."
  8. świstak cham

    Autosave

    Cześć. Już kiedyś o tym pisałem, ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi. Mam problem z autosaveami. Co jakiś czas mam 5 sekundowego laga, po którym pisze w konsoli "Game has been auto-saved". Nie widziałem, żeby ktoś inny miał z tym problemy. Idzie jakoś to wyłączyć? ps. Wina sprzętu to raczej nie jest, bo inni też by mieli takie ścinki.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.