Jump to content

Imperator Tracz

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    181
  • Joined

  • Last visited

About Imperator Tracz

  • Birthday 07/19/1999

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    somewhere in Poland
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • American Garage Location
    Arizona: Flagstaff
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan
  • Known languages
    English, Polish, German

Recent Profile Visitors

3567 profile views

Imperator Tracz's Achievements

  • Dedicated
  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

115

Reputation

  1. Happy Birthday 🎂 

  2. Happy birthday. ?

  3. @Rambo88pl Jak szukasz Lunar, to nie wyszukuje?
  4. Jest to nowa Cascadia. Zarówno naklejka na drzwiach, wlot powietrza, grill, jak i dolne światełko pasują.
  5. Happy birthday. Hope you have a nice life. ?

    1. Imperator Tracz

      Imperator Tracz

      Thank you very much ❤️

  6. Chyba nadchodzą pomału własne lory
  7. Na podstawie tej miniaturki wykonałem mapę u ukochanego wujka Google, która zawiera chyba wszystkie te miasta, które są widoczne na miniaturce. Duże wątpliwości miałem co do centralnej Bułgarii oraz Targu Mures, Sybina i Rovinari w Rumunii. Lokalizacje szczególnie tego ostatniego w rzeczywistości oraz na mapie SCSu są rozbieżne, jednakże w pamięci miałem, że miejscowa elektrownia pojawiała się na pierwszych screenach z DLC. https://drive.google.com/open?id=14ofL4aDBJvENXoyOajeXQIWA5cbq4ALh&usp=sharing
  8. @[BTS] Duch Poziom wg mnie utrzyma się długo - ProMods wymaga wielu DLC, a gdy SCS będzie wydawał kolejne mapy, to PM najpewniej będzie ich również wymagało. W związku z tym koszty trollowania drastycznie wzrosną i nie będzie się to opłacało. Oczywiście będą występowały pojedyncze przypadki/odstępstwa od reguły, ale biorąc pod uwagę fakt, że za trollowanie najczęściej brali się nasi przyjaciele ze wschodu (czyt. Turcy oraz Rosjanie), gdzie pensja raczej nie pozwala na wydatek kilkudziesięciu euro miesięcznie (zależy czy jest promocja czy nie), to te osoby pozostaną raczej przy podstawce.
  9. Serwer ProMods startuje za mniej więcej godzinę (wg opisu na YT)
  10. Czyżby dogadali się z ProMods i otwierają serwer z tą mapą? Z instagramowych zdjęć też to wynika, gdyż nie kojarzę tablic prowadzących w barwach biało-niebieskich na podstawowej mapie ze starymi prefabami, które to widać na screenie (jednakże jeżeli ktoś kojarzy, to niech się zgłosi).
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.