Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Queny

Veteran Driver IV
  • Posts

    182
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About Queny

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    Poland: Wroclaw

External Websites

Recent Profile Visitors

1618 profile views

Queny's Achievements

44

Reputation

  1. To byli znajomi więc raczej im nic nie utrudniałem i mialem to tylko chwile.
  2. Pff. Ja z nudów poprzedniej nocy zrobiłem 1700 kogótów...... zdjecia z fb robione telefonem dla kolegi na szybko. Screenów nie mam. http://scr.hu/7y88/g3fic http://scr.hu/7y88/k3tfe ALe osoby obok mnie miały takie takie lagi,ja nie ale wystarczy ze zblizaly sie i lagi... Wciskam ,,O'' ludzie stoją tylko im się koła kręcą w miejscu(no chyba ze ktos nie miał wooden pc to jechal normalnie) Ale usunąłem,bo to fajne tylko na chwile,normalnie sie z tym jezdzic nie dalo. Nawet menu mi lagowało
  3. Z tym eu2 to nie śmieszne moim zdaniem. To ,że można tam jechać szybciej to nie znaczy że jest taka patola jak na filmie. Czasami jest większa kultura niż eu1 !!!
  4. To jak kto woli,ja wolę pad od xboxa one(posiadam) dla mnie jest on wygodniejszy.
  5. Tyle to wiem,ale jak mialem wybór 800 dokupic,albo wcale to wiesz Chciałem po prostu powiedziec ,że będą działać w przeciwieństwie do zacytowanego postu przezemnie.
  6. Link nie działa Ciekawostka. Posiadałem w ciężarówkach proporczyki etc z dlc accesories. Na nowym koncie nie mam tylko tego dlc. Co dziwne. Kolega posiadający te dlc,widział wszystkie moje dodatki z tego dlc,mimo ze sam ich nie widzialem. Fakt,wszystkie byly w Save linijki zapisane. Gdyby ktoś dodał sobie do swojej ciężarówki proporczyki(kod od kogos innego) a nie ma tego dlc,sam by ich nie widzial,ale inni by widzieli. Ot tak zaułważyłem pare dni temu.
  7. YYY nie ? Ja mam 667 i 800 u siebie i jakoś wszystko działa bardzo dobrze bez problemów
  8. Tak, inni już nie widzą neonowego koloru,tylko zwykly. Rip neonowe opony. Ale nadal będę je miał. Dla siebie przynajmniej
  9. Jaki problem kupic pudelko i zaplacic 8zl za wysylke ?
  10. http://allegro.pl/show_item.php?item=5852051014
  11. Odrazu ? Napisałem na końcu,że zrobienie samego modelu to nie jest aż tak dlugi okres,w ktorym ta skoda jest robiona. Nie napisalem ze ktos ją tyle modelował.Napisałem ,że można krócej z własnego doświadczenia. Czytaj uważnie.
  12. Jedyna osoba co zamist spinać użyła mniej cebuli i odpowiedziała na moje pytania. Tak,mialem deszcz na minimum,a mimo to padal pare godzin(realnych) może jakiś błąd gry,tylko dziwie sie ,że nie ma tak jak w innych winter modach sniegu zamiast deszczu w grze(nie chodzi o oddzielny śnieg który defakto nie powala) Aktualnie crashe ustaly. A co do modu satana,było by fajnie,bo na aktualnym traktory,kombajny na polach są w srodku zimy xD Satan dodał bałwany,choinki, lampki w miastach <3 Jedno co trzeba przyznać to Niebo, jest piekne w tym aktualnym modzie <3 Dziękuje(bez spin prosze)
  13. Hehe fake info. Już 5-6 lat temu robiłem swoje modele,teksturowałem, potem konwertowałem itd. Na przyklad do farminga od ciągników po hol itd. Robiłem też projekty innych rzeczy w 3d ja kbudynki etc. Tak,wydalem sporo takich rzeczy,za które nawet admin najpopularniejszego forum do tej gry mnie zabnowal,bo tez mial podobny projekt,ale byłem szybszy. A z filmu ogólnie wynika ,że to model podmieniający ciężarówke,(widać po fizyce) więc skoro tylko wymodelował ten ktoś i zastąpił to za cieżarówke,to z chęcią poznałbym nad czy on jeszcze pracuje..... Jeżeli nad fizyką to spoko,ale wystarczy ogarnać podwozie(tam jest waga i inne dane odpowiadające za prowadzenie) Wiec prosze bez spiny ,że nie umiem. A i proszę wyjść z cebulowym podejściem ,skoro uważasz ze jest to zle zrób lepiej. Typowa cebula,która myśli ,ze nie można nic ocenić,jeżeli nie potrafi się lepiej.
  14. Winter mod porażka. Mam deszcz na minimum,a i tak pada non-stop. Czemu pada deszcz zamiast śniegu jak w innych winter modach ? Do tego ten ,,śnieg'' co chwila pada w inna strone świata,jak tornado.Masakra. Do tego te zaśnieżenie takie słabe(wszedzie idento) oprocz zmiany texturek nic ciekawego. Czemu nie ma moda od satana z zaspami,bałwanami,choinkami i lampkami :/ Ps. Od update mam crashe z dupy jak minimalizuje gre.
  15. Nie czytalem wszysktich komentarzy ale: Martwi mnie to ,ze te skody to są na plikach ciężarówki xD Widać ,że waga,fizyka,nawet dzwięki rodem z ciężarówki. Widać to było po zachowaniu na poboczu,jak podbilo prawe kola naprzyklad. Tak samo przyspieszenie. Ledwo doganial te ciężarówki. Do tego te dzwięki xD Ogólnie,sam model też słaby. Wiadomo,dzwięki ciężko zrobić,no ale mogli pozmieniac pare parametrów żeby fizyka bardziej jak w osobówce wygladała. Ps. nie wiem jak u was ale u mnie najbardziej popularne są kijanki.WIęc nie wiem czemu akurat skoda. Moze dlatego ze autor sciagnal gotowy model ? xD Oteksturować go to 5 minut roboty. A nawet samo wymodelowanie to dla mnie tydzień maks. wrzucasz fotki auta z każdej strony,znasz dobrze program to jak mowilem nieduzo,potem tylko render, konwert i gotowe.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.