Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Boqdan

Veteran Driver VII
  • Posts

    27
  • Joined

  • Last visited

About Boqdan

  • Birthday July 3

Recent Profile Visitors

1466 profile views

Boqdan's Achievements

11

Reputation

  1. Happy Birthday5PpeT8e.gif

  2. Happy Birthday

  3. I want to wish you a happy birthday. ?

  4. Niepotrzebne, F7 + enter... a co do paliwa to jadąc w konwoju, chyba kontrolujecie na ile wam starczy i gdzie się zatrzymać...
  5. Niedawno na facebook'u TruckersMP została dodana ankieta - dla mnie pomysł dobry, że pogoda w grze, jak w prawdziwym świecie.
  6. Zdecydowanie na nie, nie róbmy z Euro Truck Simulator nie wiadomo czego...
  7. Toż to jeszcze dłużej byś czekał na przejazd na EP... już są kolejki, a jakby doszły jeszcze bramki, to przecież będzie masakra.
  8. Jestem za. Jak wyżej również jestem za możliwością zmieniania klawisza odpowiedzialnego za gadania na CB radiu.
  9. Spoko stronka, gratki dla twórców, jak dodadzą developerzy ekonomię, aplikacja bardzo się przyda.
  10. Dobry pomysł, te bany na przykład za jazdę pod prąd - 15min, przejazd na czerwonym - 10min. Ułatwiło by to rozgrywkę normalnym graczom. Mam nadzieję, że developerzy nad tym popracują
  11. Według mnie dobry pomysł, ułatwiłoby to pracę adminom i życie normalnym graczom. Albo automatyczne włączanie świateł nocą, bez możliwości wyłączenia ich - chodzi o postojowe i krótkie, długie już według uznania.
  12. Dokładnie, wpadałby maksymalną prędkością w gracza, naprawa i jedzie trollować dalej - na nie.
  13. To prawda, 3.50 euro to już lekka przesada za parę przedmiotów, jakby nie mogli zrobić jednego porządnego DLC z wieloma dodatkami.
  14. Dla mnie Skout rzecz dobra, tylko, że dzieci nimi jeżdżące są już denerwujące. Nieraz potrzebowałem szybkiego przelotu z miasta do miasta, bez szybkiej podróży (która się często buguje i wyrzuca grę), żeby konwój nie musiał na mnie czekać pół godziny. Wiadomo, że przez nie admini mają więcej roboty, ale przecież możemy (jako normalni gracze) im również pomóc - raport oraz nagranie zdarzenia i wrzucenie go na serwis YT, nie jest przecież trudną rzeczą, a troll na pewno zostanie ukarany.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.