Jump to content

MrBoo

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About MrBoo

  • Birthday January 16

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Warszawa
  • Preferred Trucks
    Scania
  • EU Garage Location
    The Netherlands: Rotterdam
  • Known languages
    Niemiecki, Angielski, Polski

Recent Profile Visitors

1449 profile views

MrBoo's Achievements

7

Reputation

  1. happy happy birthday☕

    1. * Cassino D.S -*Team GL08

      * Cassino D.S -*Team GL08

      hi. 

      Can you verify the server for me? friend. 

    2. bl4ck.e4gle.TR
  2. Mod fizyki jest gwarancją bana w sumie :d przyczepa lekko zjedzie na przeciwny pas i "puknie" kierowce jadącego z naprzeciwka i już od administracji możecie najwyżej dostać wiadomość że wintermoda instalujemy na własną odpowiedzialność :v Najlepiej by było gdyby wgrali jak dawniej samego winter moda, bez heavy winter i bez fizyki :d
  3. Nazwa Sugestii : Powiększony obszar kolizji w warsztacie Opis Sugestii : Chodziło by mi dokładniej o zwiększenie strefy bez kolizji w warsztatach miast, w których zazwyczaj jest bałagan, delikatnie mówiąc. Kierowcy, wyjeżdżając nie mieli by problemu z wjazdem/wyjazdem a po opuszczeniu terenu warsztatu będzie się uruchamiał ghost mode, dopóki ciężarówki nie będą przez siebie przenikać. A i przy okazji, przy ghost modzie, można dodać opcję zmniejszenia przeźroczystości, widziałem że ktoś już poruszył ten temat na forum. Ograniczona widoczność równiez utrudnia wyjazd z warsztatu. Przykładowe obrazki : Dlaczego twoja sugestia a nie inna? : Zauważyłem że ludzie mają problemy z opuszczeniem lub wjazdem do warsztatu stąd pomysł na powiększenie strefy nc, myślę dzięki tej sugestii, miasta takie jak duisburg napewno by się nieco uluźniły :d
  4. MrBoo

    Nowy Game mode

    Kompy by wam nie wyrobiły :d
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.