Jump to content

PablooS

Veteran Driver IV
  • Posts

    26
  • Joined

  • Last visited

About PablooS

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Nordrhein-Westfalen
  • Interests
    Computers, games, browser-games

PablooS's Achievements

4

Reputation

  1. Szkoda, że nie macie wsparcia MacOS...
  2. @Radex Raczej już nie chodzi o samych trolli, ale o to że przeprawa jest z dwóch stron. Stoisz w punkcie przeprawy i chcesz się tepnąć, a tu na Tobie ląduje ktoś kto się właśnie przeprawił z drugiej strony...
  3. Może spróbuj z przeinstalowaniem steama jeśli go masz zainstalowanego. Bo nie potrafi znaleźć tego pliku.
  4. Prędzej napisz czy jest poprawa, po takim samym czasie jak wcześniej gdy nie było, żeby było wiadomo czy pomogła i temat będzie można zamknąć, bo tak będzie wisiał tygodniami
  5. PablooS

    Crash Gry

    Co nie zmienia faktu, że powinniśmy się wszyscy szanować, a ten użytkownik czasem się wyżywa tutaj jakby miał w życiu realnym mało do powiedzenia. Takim jadem cieknie, że u węża tyle nie ma
  6. http://forums.ets2mp.com/showthread.php?tid=3647 Punkt 8 - robiłeś to?
  7. A co jak ci powiem, że na singlu byłem ostatni raz w dniu rejestracji tutaj na forum? Gram na serwerze. Zapiszę grę (np. wjeżdża ktoś we mnie i zanim to zrobi to szybki klik w szybki zapis) i gdy ją wczytam to tak się robi. Cały czas jest to MP.
  8. Czytane? Bo w tym wypadku czas na serwerze nie jest resetowany.
  9. Hej, co aktualizację ETS2MP czas ofert zamiast wygasać normalnie to ustawia się na ponad 4 tysiące godzin. Czy to jest normalne? Jedynie co na to pomaga to restart ekonomii, ale jest to wkurzające trochę. Dzisiaj zrobiłem restart ekonomii i zrobiło się normalnie, a po chwili wczytałem autozapis po wejściu do gry (po restarcie ekonomii) i znów zrobiło się to samo. Czy to idzie jakoś naprawić czy to jest ok? P.S W sumie zauważyłem że wystarczy wczytać jakikolwiek zapis i już się tak robi.
  10. Właśnie mnie też ciekawi co to za skrót T.B.A? I pewnie jest takich graczy więcej
  11. Chyba jakiś priorytet ma, bo o 7 wszedłem sprawdzić i też Virgin :/ Moje propozycje - oczywiście różnorodna muzyka #1 Andreas Bourani - Ein Hoch auf uns #2 Shaggy - Angel #3 Bob Marley - No woman no cry #4 Enya - Caribbian Blue #5 Enya - Only Time #6 Enya - May it be #7 Era - Ameno #8 Happysad - Zanim pójdę #9 Lady Pank - Mniej niż zero #10 Lawson - Juliet #11 Mesajah feat. Kamil Bednarek - Szukając szczęścia #12 Shaggy - Boombastic #13 Shaggy - Feel the rush #14 Za-No-Za - Raz i dwa #15 After Party - Tylko ona jedyna #16 After Party - Bananowa Agnieszka #17 After Party - Wakacyjna Love #18 After Party - Nie daj życiu się #19 Diplo & GTA - Boy oh boy #20 Eiffel 65 - Blue (Da ba dee) #21 Timmy Trumpet & Savage - Freaks #22 Prince Kay One & Patrick Miller - United #23 Eko Fresh & Valezka - L.O.V.E #24 Magic System feat. Chawki - Magic in the air
  12. @MaViK Zamiast pisać taki post to przeczytaj ten: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/10201-wersja-015-r2-zosta%C5%82a-wydana/page-2#entry73454 Bardzo dobrze napisany. Gra jest dla wszyskich i po coś twórcy dodali taką opcję w grze i na pewno nie po to, by ktoś porównywał tą grę do NFS czy innego tego typu gier. @TadomeKaariZ Masz jeszcze serwer EU #2 na którym możesz jechać ile ci ciężarówka pozwoli.
  13. Do autopilota można dać Omi - Cheerleader. Muza teraz na topie i fajna Może Chwytaka też?
  14. Najczęściej jeżdżę trasą Polska-Niemcy-UK ale po PL nie lubię jeździć bo fotoradary lubią mnie karać nawet przy równej prędkości (pokazuje ogr. 80 i jade 80), gdzie w innych krajach mogę przekroczyć do 5km/h nawet Więc albo zrobili te foto jak realnie jest albo to ja mam takiego pecha
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.