Jump to content

Artunn

Veteran Driver III
 TruckersMP Profile
    10
  • Last visited

About Artunn

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Artunn's Achievements

• First Post
  • Collaborator
  • One Year On
  • One Month Later

Recent Badges

6

1. Feedbeck göndereceğim. Cevap için teşekkür ederim
  2. Merhabalar 15 kasımda 20 tane ticket gönderdim ve bunların 8 10 tanesi (SIFIR) kamerası ile calais göbeginde park edip yakalamıştım. Çoğu birbirinin önüne kırma , kırmızıda geçip yeşil yanan yol hakkı olan tıra vurma vs vs. Bazı adminler 0 kamerası ile yakaladıgım suçları Ticket imi kabul etmiş bazıları 0 kamerası ile yasak oldugunu söyleyip rapor gönderme cezası vermiş Daha adminlerin kurallardan haberi yok ve Video ile kanıt olup oyuncuların huzurunu bozan kişilere ceza vermiyolar 0 kamerasıyla durup onları kaydetiğim için. Ne şekilde kayıt aldığımın ne önemi var. Trolleyen kişiler illa 0 kamerası değilde ben araç sürerken bana vuruncamı ceza yiyicekler peki Video kaydı alamayan bilgisayarının performansı yetersiz olan arkadaşlar ne yapıcak onlara göz mü yumulacak. Çok saçma bir kural gerçekten 1.4 (Rapor sistemimizi gereksiz raporlarla, kayıt için sürekli serbest kamera (Cam 0) kullanan raporlarla veya benzer herhangi bir şeyle spam yapmak yasaktır.). Adminler kalabalık trafiklerle ilgilenmiyor ve sizde aracınızı park edip 0 kamerası ile Trolleyen oyuncuları çekip ticket atarsanız oyuncu degil siz ceza yiyorsunuz
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.