Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

PrincessKenny

Veteran Driver IV
  • Posts

    38
  • Joined

  • Last visited

About PrincessKenny

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Location
    Poland

PrincessKenny's Achievements

12

Reputation

  1. Oczywiście że poprawka, wcześniej 40 ton stawało w miejscu jak wryte - dokładnie jak te krytykowane przez caranbo pojazdy AI. A jeśli już o nie chodzi, to odkąd pamiętam gra przyhamowywała pojazdy wyprzedzane, więc to nie jest problem tylko tego patcha.
  2. Ok, czekamy na kolejne 59 wpisów, już jeden jest. Jessssssss.... Dokładnie taka różnica jak napisałeś, ilość pasów, dodatkowo pasy o przeciwnych kierunkach oddzielone kilkoma tonami stali. Po to cała moja wątpliwej jakości wizualnej prezentacja Pozdro osiem PS. No tak 110, coś mi się pokićkało.
  3. Już paru geniuszy na wojewódzkich mnie puknęło, bo nie wyrobili na 90-stopniowym zakręcie jadąc 120km/h. Jeśli już ten nierealny limit jest konieczny, to może warto zastanowić się nad 120 na autostradzie i 90 na wojewódzkich. Tak wiem, kolejnych 60 wpisów będzie o tym, że 120 i 90 nie robi różnicy, ale nawet nie chce mi się dyskutować o oczywistościach. Żeby zobrazować... Nie reportuje gościa, bo nie zrobił tego specjalnie, ale widać że na tych wąskich drogach niektórzy się nie nauczą (tak, wiem też, że odbiłem w lewo odruchowo, ale niczego by to nie zmieniło).
  4. Same here. Game keeps on crashing randomly in cities and on the road. Had some crashes earlier but after 0.1.5 R2 release it became pretty often.
  5. A widzę w czym problem, to nie manipulacja, tylko zwyczajnie nie kumasz. Proszę, czytaj ze zrozumieniem. To co pisałem odnosiło się wyłącznie do mnie i tego co ja tam głosiłem (jeszcze raz prościej: na początku pisałem że bez kagańca OK, potem że nie OK i wyjaśniałem dlaczego), to co sobie nad interpretowałeś to twoje. Więc jeśli nie manipulacja, to czytaj ze zrozumieniem i nie przeinaczaj znaczenia moich wypocin. -> #148
  6. ..and on and on and on and on... Admins, please make an official statement whether there'll be one server with and one server without speed limit to end this deja vu auto-repeating posts. Everyone has their own reason and repeating same words again and again won't change anything.
  7. Na szczęście nikt nie nabierze się na twoje manipulacje, wszyscy wiedzą dokładnie co kto miał na myśli. Ale jeśli jednak na prawdę nie zrozumiałeś, to rozłożę ci to na bardziej zrozumiałe liczby całkowite: piszesz, że nie podoba ci się, że się dłuży, że idziesz grać w singla - odpowiadam: ok, nie graj w tę grę, nie graj w MP, graj w symulator wyścigów albo GTA = wszyscy są zadowoleni. Cokolwiek ci pasuje...
  8. Dzięki, że podzieliłeś się z nami informacją o twoim wolnym, jest tak samo merytoryczna jak zarzut o kłamstwie. Otóż nie, nie kłamie, nie mam ku temu żadnych powodów. W angielskim odpowiedniku tego tematu dużo o tym pisałem. Pisałem też w swoich pierwszych postach, że w sumie to może być ciekawa decyzja, ale po tym co działo się na serwerze zmieniłem zdanie. Hmmm... ciekawe dlaczego jest pusty. Na prawdę nic nie stoi na przeszkodzie, masz do wyboru EU 2 albo SP. Powtórzę za moimi przedmówcami: jeśli trasa ci się zbytnio dłuży - ta gra nie jest dla ciebie. I jeszcze raz powtórzę dobitniej: tak, zdjęcie kagańca ściągnęło masy troli, spytaj adminów ile banów posypało się po wydaniu patcha. Poza tym, łatwiej kogoś dogonić i w niego wjechać gdy ma się przewagę 70 km/h czy 0 km/h? Prędkość to nie jedyny powód tego bałaganu, ale dosyć istotny w całej sprawie. Miło byłoby mieć zapas do 120, ale z tym mogę poczekać do ATS. Tam to dopiero będzie się dłużyło
  9. LOL, 24 hours with no speed limiter, hence total wreckage and suddenly: Not much fun ramming AI on SP tho...
  10. No to miałeś farta. Jeździłem mniej więcej tyle samo, tyle że przez ten czas ciągle wczytywałem sejwy, bo nie mogłem ujechać 10 minut żeby mi jakiś ruski nie przestawił zestawu do góry nogami. Z tego co widziałem co działo się na serwerze inni też nie mieli za dużo szczęścia.
  11. You might want to ask admins how many players were banned past 24 hours. This number speaks louder than small percentage of all MP players visiting this forum. Been there, couldn't drive further than a few kilometers without being rammed. No speed limit is a magnet for trolls and I bet they were excited too. I guess it's all been said in previous 20 pages of this post
  12. Ototo A czy będzie jakiś feedback do tych zgłoszeń? Wcześniej było info zwrotne, że admin zbanował użytkownika Xxx za przewinienie Yyy. Jak odbywa się takie banowanie, admini mają jakiś wgląd w to co dzieje się na serwerze? Bo przyznam, że ciągłe nagrywanie i zgłaszanie jest uciążliwe.
  13. Na początku też nie widziałem w tym nic złego, ale po paru próbach i ujechaniu 20 km max dałem sobie spokój. Od wyprzedzania zestawem i chowania się zaraz po przejściu kabiny do świadomego trolowania przez troglodytów ze wschodu. Szkoda czasu na ciągłe zgłaszanie i wgrywanie sejwów, chciałoby się po prostu śmignąć parę tras wieczorem, co było możliwe jeszcze wczoraj wieczorem. Wydaje mi się, że jedna zmiana w patchu przyciągnęła masy idiotów, całkowicie zmieniając sens MP. Życzę mądrzejszych decyzji z drugim kwietnia
  14. OK. I've made a misjudgment. I withdraw all I said in that topic before MP is unplayable now, seemed like speed limiter wouldn't change anything but apparently it did. I've just loaded my saves for the 5th time after driving enormous distance of 20 km max, till someone decided to overtake or just speedramm "for the fun". Started to record, but I just want to drive as I did a day before and not fill in the report forms. Looks like it takes only one change in the game to attract hordes of immature idiots. Be back when troglodytes get bored. You'll find a reason to run away after just one day unless the 2nd of April will be more serious.
  15. You guys probably have been playing MP long before me and you have a lot more experience in that matter, but those few accidents I was involved in, happened not because of disabling the speed limit, but because of immature trolls or just impatient dummies. What annoys me the most is that this mod constantly encourages us to report abuses, but none of those I filled in were executed. And I do that very rarely and only when it's obvious malignancy. I understand the limitations though, I get that admins have a lot of work every day and I don't know how this whole report system works, but still.... As for speed limit topic itself - whether this is a joke or not, I kinda get the intention (I think). They ease up on rules a bit to release the pressure - you can drive fast, but it's your responsibility and you might be banned for that if something goes wrong. And those who don't need speeding, won't do that. I think enabling screenshots while moving would be a nice feature since not everyone is recording. Is this possible?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.