Jump to content

farbright

Driver
 TruckersMP Profile
    0
  • Last visited

About farbright

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

farbright's Achievements

2

1. Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Ayrıca next7 ye benimle özelden ilgilendiği için ayrıca teşekkür ederim. kısaca yaptigim işleri anlatayım birinin başına gelirse bir çözüm olur umarım. Aldığım hata call stack module Error(0x0002) hatasi idi. Öncelikle ; Download and install the all-in-one Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One (Sep 2019) Download and install latest .NET Framework .NET Framework All Versions Offline Installers Direct Download Links bu ikisinin son sürümlerini indirdim. Steam den oyna kısmından Dx11 64 bit seceneği ile girip biraz single oynadıktan sonra truckermp yi bilgisayarimdan komple kaldirip tekrar yükledim ve sorunum çözülmüştü. Tekrar tekrar bu konu hakkında kafa patlatan arkadaslarima özellikle teşekkür etmek isterim çok saolun arkadaslar...
  2. https://pastebin.com/SwsRz0WS buda trucker mp klasöründeki oluşan son crush hatasi bende su an bununla uğraşıyorum.
  3. Olumsuz karadeniz dlc si ile gelen herseyi kaldirmama rağmen gene aynı hatayı aliyorum. Elbet bulacağız bir şekilde ama bakalım hangi güne nasip olacak
  4. https://pastebin.com/N2hzRXBu Umarım faydasi olur. Bir şey daha eklemem gerekiyor. Bu karadeniz dlc sini aldiktan sonra single oynarken romanyaya girince steam hatasi verip oyundan atiyor ama steam hata vermiyor. yani en azından öyle gözüküyor. şimdi kütüphaneden karadeniz dlc sini çikarip öyle deneyeceğim. Sizi bilgilendireceğim buaradan
  5. Şu an için problemim devam ediyor ilginiz için gerçekten çok teşekkür ederim. Makineye tekrar format atip ayni işlemleri ve önerdiğiniz çözümleri uyguladım. virüs taramasından tutun da profilimi silmeye kadar gittim ama malesef aynı game crush hatasi. Şu an için kullandığım ekran karti geforce730 gt yeni gelen güncellemeler de hata veriyor. sanırım sorunun kaynaği olarak tek o kaldi elimde.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.. İlgi ve alakanız için.
  6. Next7 İlgin için özellikle çok tesekkur ederim. Malesef bu önerdiğin çözümde işe yaramadi. Hala beklemedeyim [BAR] Drexyy dediği gibi gelecek patch ile düzeleceğini umuyorum.
  7. merhaba arkadaslar bir sıkıntım var yardımcı olabilirsiniz umarım. muti oyuna giremiyorum. Devamlı game crush hatasi aliyorum . oyunda bütün maplar var en son karadenizi aldıktan sonra bu hatayı vermeye basladi. trucker mp clientini sıfırladım, oyununu silip bastan yükledim, ekran kartı driverini güncelledim,oyuna bütün grafik modlarla ( dx11,openGl vs.) hepsini denedim,save dosyalarını sildim yani su ana kadar formlarda yazan herşeyi denedim olmadı. Dedim makinede mi sıkıtı var formatlayip sıfırdan kurdum sonuç gene aynı. Farklı bir önerisi olan varsa söylesin cok memnun olurum.Oyuna single girebiliyorum ama truckermp den devamlı game crush yiyorum.. Şimdiden çok teşekkür ederim
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.