Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[TSP]Lorenzo

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
    46
  • Last visited

About [TSP]Lorenzo

• Birthday 09/11/2002

Profile Information

• Interests
    Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.
  • Preferred Trucks
    DAF
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    Germany: Duisburg
  • Known languages
    English,Turkhis, German. (Türkçe ingilizce ve almanca.)

Recent Profile Visitors

4062 profile views

[TSP]Lorenzo's Achievements

Rookie

Rookie (2/13)

• Dedicated
  • First Post
  • Collaborator
  • Conversation Starter
  • Getting Noticed

Recent Badges

32

1

Community Answers

1. Yönetim ekibinin aldığını önlemler yetersiz. Daha farklı bir yaklaşımla dilin kötüye kullanımı üzerine durulması gerekiyor. Bunu "türk oyuncular" için değil diğer oyuncular içinde yapılmalı. Yani çok ağır bir hakaret ile karşılatığında bunun cezası 3 gün veya 1 hafta oyundan uzaklaştırma olmamalı. Daha farklı cezaların verilmesi gerekiyor.
  2. Selamlar herkese, oyun içinde türk oyuncuların çok fazla ve neredeyse çoğu yazışmada ailesel ve anlamlarını bilmeyerek kullanılan küfürler olduğunu gözlemledim. Oyun içinde küfür kullanımını daha ağır yaptırımlar uygulanması gerekiyor diye düşünüyorum. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  3. Sunucuda admin var ama uyuyorlar. Gözlerinin önünde kaza oluyor çoğu zaman kick atıyorlar. Oyun için raporlara bakan admin çok az.
  4. Happy Birthday 🎂 

5. Kanka uğraşlar sonucu videoyu geri yükleyince 90 günlük banımı kaldırttım asıl banda bitti için banım kalkmış oldu. Yardımların için teşekkürler.

6. Herkese selamlar, "§1.5 - Inappropriate use of language" maddeyi seçip yazılan Türkçe küfürleri raporluyorum ancak ne hikmetse sürekli Türkçe bilmeyen adminler bakıyor. TruckersMP'de Türk admin mi yok, varda raporlara mı bakmıyorlar anlamıyorum. Sürekli İnglizce, Almanca, Fransızca vs bilen adminler Türkçe dilindeki raporlara bakıyor. Bana lütfen birisi detaylı bir şekilde neden böyle olduğunu açıklasın.
  7. I need a explanation for this ban decision. Because Kağan is not quity and you're done nonsense ban decision.

The topic:

8. Dil konusunda problemim yok ancak hangi kısımda detay az veya hiç detay yok onu söylemiyorlar sadece az detay diyip geçiyorlar.
  9. İstediğim cevap bu değildi. Ne bileyim bir örnek bir fikir vs yok mu? Bütün hepsini açık bir şekilde yazdığım halde red alıyorum.
  10. Selamlar, sürekli olarak takip ettiğim alımlarda her başvurum red ediliyor. Sebebi ise detayları kısa yazdığımdan dolayı. Benim aklım almıyor arkadaş daha ne kadar detay yazacam yav. Essay gibi istiyorlarsa 350 kelime benim için problem değil.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.