Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

xMarekSvk

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    61
  • Joined

  • Last visited

About xMarekSvk

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Bratislava
  • Interests
    Work & Games
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • American Garage Location
    Nevada: Reno
  • EU Garage Location
    Slovakia: Bratislava
  • Known languages
    ENG,GER,RUS,SVK,CZ

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xMarekSvk's Achievements

4

Reputation

  1. Ahoj. Mám problém. Vždy keď navštívim jednu z mojich garáži a chcem presedlať na iný truck ktorý tam mám, tak sa objavím v Bratislave - v základnej garáži. Včera som si kúpil nový truck, ktorý som nechal predajcom doviesť do clermontu a keď som tam prišiel a chcel som tam nechať môj starý a zobrať si ten nový, tak opäť som sa objavil v garáži v Bratislave. Vždy keď chcem zmeniť truck , tak sa tam objavím. Chcel som garáž v Bratislave predať, zbaviť sa jej, ale aj keď dám všetký trucky a veci z nej preć, ostane mi tam avatar a nieje možné ju predať. Ale čo ma najviac štve je, že vždycky pri tom presadaní ma to portne do Bratislavy a keď sa chcem vrátiť nazad na to miesto, tak mi to vcucne tak 40,000€... Príde mi vskutku nereálne, že pri výmene trucku vo Francúzsku sa objavím v Bratislave.......
  2. No, pride mi , že čo sa týka trajektu v calais ktorý vedie do anglicka, tak je vidieť zmena. Nástup býval v pravo, teraz je vľavo. Čo hodne kamionistov poplietlo keď tam nadokovalo. Škoda len, že textura v takom prípade nepustí otočiť sa a musí sa odtiaľ vycúvavať.
  3. Ahoj. Hodilo mi update na TruckersMP a nikde neviem najsť, čo sa zmenilo updatom. V hre som si jedine všimol na trase C-D zelenú vlajku. Čo to znamená? Díky Edit: Došiel som na to miesto. A je to trailer, ktorý som tam nechal pred niekolkými dňami. Každopádne stále neviem čo bolo obsahom updatov.
  4. Ahoj. Bol som si dotankovať truck na čerpačke juho-západne od Felixstowe. Dotankoval som a nastavil som si gps naspäť do mesta a vyrazil. Navigácia mi ukázala, že kúsok nižšie sa budem môcť otočiť, avšak výpadovka je zahradená takými tými bielymi šípkami, ktoré zožltnú keď sa priblížiťe. Nedá sa cez ne prejst, blokujú vjazd. Gpska ma naviguje skrz ne, lebo je tam podjazd, ale prejsť sa nedá. Preto mi napadlo, že načo tam vlastne sú, kto ich tam potrebuje? Dajú sa nejak vypať?
  5. Mne sa to nespusti do hry. Maximalne tak, jak máš v tom videu čo si posielal.
  6. Dneska som hral ets 2 mp ešte na starej verzii. Lenže, večer som si nevšimol, že mi steam zase updatuje hru. Takže sa nakoniec updatla. Využil som možnosti downgrade, ale.. launcher mi porád detekuje verziu 1.35, i keď na steame mam nastavenú 1.34. Takže už neni možné hrať ani na pôvodnej verzii?
  7. Ahoj. Ako dlho zvyčajne potrvá asimilácia ets 2 mp modu na nový update? Diky A vie niekto kedy by mohlo byť dostupné dlc rumunsko?
  8. Hi. I use C - D for my own experience and also for fun. Iam often insulted because of driving, but i do not break any rules : - )
  9. Ahoj, taktiež som si to tak nastavil ale zmenu na nátere tam nemám. :-(
  10. Aha. Diky moc za vysvetlenie. To je všetko z mojej strany. Štastnú cestu
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.