Jump to content

MJoRaYuLuN

Driver
 TruckersMP Profile
    0
  • Last visited

About MJoRaYuLuN

• Birthday 10/06/1990

Profile Information

• Preferred Trucks
    MAN
    Mercedes
    Volvo
  • EU Garage Location
    France: Strasbourg
  • Known languages
    Türkçe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MJoRaYuLuN's Achievements

2

1. @[TR] SkortiL çok teşekkür ederim. İlgili rehberi okudum feedback üzerinden iletişime geçeceğim. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
  2. Cevabınız için çok teşekkür ederim, @Mandarin Adam cevabınız için sizede teşekkür ederim Fakat iki farklı cevap geldi. Nasıl bir yol izlemem daha doğru olacak?
  3. Merhabalar, Çok aktif olmadığımdan ve çevremde sorabileceğim kimse olmadığından ötürü burdan sormak istedim. TruckersMp üzerinden bir oyuncuyu raporladım. Rapor detayımda video, olayın yaşandığı zaman vb bilgilerde mevcut. Fakat rapor sonucu Olumsuz (Declined) olarak sonuçlandı. Ben bu sonucun yanlış olduğunu düşünüyorum ve oyuncunun kesinlikle suçlu olduğunu düşünüyorum. Tekrardan rapor oluşturmak mantıksız geldi. Ben bu rapor sonucuna itiraz etmek istiyorum, bu itirazı nerden yapabilirim, hangi dilde(türkçe/ingilizce) nasıl başlatabilirim ve takibini nasıl yapabilirim. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim...
  4. Cevbınız için sağolun yeterli oldu. Ama ek olarak şunuda ekleyebiliriz, yoğunluktan dolayı 7günü hatta 9-10günü doldurduk hala bi aktivite yoksa ne yapmamız gerekiyor.
  5. Merhaba, Foruma takılan birisi değilim, keyfimce oynamak istediğimde normal bi şekilde oynar ve çıkarım. Ama son zamanlarda yaşadığım sürekli kazalardan sonra kayıt almaya başladım. Oyun içinden pinfo bilgisini alarak video kaydıyla beraber TruckersMp kullanıcı profilimden raporladım. Olayın işleyiş sürecini bilmediğim için bilgi almak amaçlı yazıyorum. Raporların sonuçlanma ve incelenme süreci nasıl geçiyor? Kaç günde belli oluyor veya bu sistem artık kalktımı?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.