Jump to content

Koszula93

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    9
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About Koszula93

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Koszula93's Achievements

0

Reputation

  1. Działa, dziękuję bardzo za pomoc Pozdrawiam
  2. Cześć, Mam problem ze wczytaniem zapisu gry. Przy wczytaniu ostatniego zapisu wyskakuje taki błąd. Czy mógłbym poprosić o pomoc?
  3. Można zamknąć, dzięki raz jeszcze
  4. Dzięki, rozjaśniłeś troszeczkę
  5. Dobry wieczór, Dziś kilka minut po godzinie 22 brałem udział w kolizji z jednym graczem, który celowo wjechał we mnie autem. Postanowiłem go zgłosić za pomocą reporta na waszej stronie www wraz z załączonym dowodem w postaci video. Wchodząc na jego profil przy wypełnianiu pól ukazała się informacja, że jest zbanowany i dopiero jutro wygaśnie mu "jakiś" ban, więc tutaj mam pytanie. Dlaczego on bezkarnie sobie gra na serwerze? Wydaje mi się, że coś te Wasze bany nie działają w stu procentach. Wychodzę z założenia, że powinno się nakładać bana na dane konto Steam, dzięki któremu gracz musiałby zakupić grę ponownie na innym koncie, aby mógł grać, a nie jak u Was działa system bana, że dajecie na jakieś numerki ID konta w TruckersMP i sprytni gracze potrafią tą lukę wykorzystać.
  6. Nazwa Sugestii: Wyłączenie aktywowania zleceń z podwójnymi naczepami w strefach wysokiego zaludnienia Opis Sugestii: Chodzi mi o to, aby zlecenia z podwójnymi naczepami nie były aktywne w strefach wysokiego zaludnienia. Bo po co miałoby się je przyjmować skoro za moment serwer nas rozłączy? Przykładowe obrazki: Brak Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Myślę, że opcja mogłaby być przydatna.
  7. Sprawdzałem, są puste. Niestety, tym sposobem nie zgłosiłem, bo bardzo rzadko są podejmowane działania przez moderatorów i stwierdziłem, że każdą moją jazdę będę się starał nagrywać. Dodam, że pierwszy raz taki miglanc mi się trafił pomimo tego, iż posiadam jako tako dowód w postaci nagrania. Pozostałych, których zgłosiłem dużo wcześniej to reporty zostały sukcesywnie zaakceptowane. A przecież jeśli zmieni nick to na jago profilu powinna czasem pokazać się informacja o zmianie nicku? Nie idzie tego jakoś wyszukać?
  8. Ok, tylko że te pliki tekstowe o nazwie log_spawning są puste.
  9. Dobry wieczór, Mam pytanie. Jak znaleźć nick gracza, z którym miałem kolizję, abym mógł go zgłosić? Wpisując jego nick na https://truckersmp.com nie wyszukuje mi go. Czy jest to prawdopodobne, że go zmienił? Wczoraj go zgłosiłem, a dziś się loguję i tego zgłoszenia nie ma. Jeżeli zmienił nick to jak mógłbym go odnaleźć znając tylko jego stary nick? Dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.