Jump to content

Arag0n

Veteran Driver II
 TruckersMP Profile
  • Posts

    41
  • Joined

  • Last visited

7 Followers

About Arag0n

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Preferred Trucks
    MAN
    Mercedes
    Scania
  • American Garage Location
    Not set
  • EU Garage Location
    Poland: Warszawa
  • Known languages
    English

Recent Profile Visitors

1910 profile views

Arag0n's Achievements

28

Reputation

  1. A useful guide, +1 for you. I'm not sure if such guides should be created and learn how to edit save. Many of its abusers create unrepeatable modifications, which then result in game crashes and errors on the servers. Although edit save has already been limited to TruckersMP, but the artists are still trying to do unmade things.
  2. Rekrutacja: OTWARTA Liczba kierowców: 5/20 Legend-Trans Spedition to wirtualna firma spedycyjna, która powstała 18 Maja 2016 roku. Założona przez Damiana “Danio [PL]” oraz Michała “AdHd”, działająca na serwerach TruckersMP w grze Euro Truck Simulator 2. Siedziba centralna firmy mieści się w Poznaniu. Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o dobre relacje naszego zespołu i miłą luźną atmosferę. Doceniamy naszych kierowców, ich zaangażowanie, lojalność oraz kreatywność. Posiadamy system awansów dla aktywnych kierowców. Wynagradzamy wkład i pracę każdego członka firmy bo nasza załoga to grupa przyjaciół, połączona pasją do wspólnego pokonywania wirtualnych kilometrów. Wyróżnia nas całkowita dowolność wyboru marek ciągników dla naszych kierowców oraz unikatowe malowanie naszej firmy. IDEA FIRMY „ Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy o dobre relacje naszego zespołu i miłą luźną atmosferę. Legend-Trans Spedition to grupa przyjaciół, połączona pasją do wspólnego pokonywania kilometrów.” DLACZEGO MY ? Zastanawiasz się, dlaczego wybrać właśnie naszą spedycje ? Zobacz i sprawdź, co nas wyróżnia z pośród innych firm: Zgrany i przyjazny zespół, bo przede wszystkim liczy się dobra zabawa ! Jesteśmy nie tylko wirtualną firmą, ale również grupą przyjaciół połączoną pasją do wspólnego pokonywania wirtualnych kilometrów. Naszą firmę tworzą ludzie z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku wirtualnych spedycji. Systematycznie organizowane konwoje firmowe, spontany i inne imprezy, również te między firmowe. Dobre relacje naszego zespołu i przyjazną luźna atmosfera to podstawa. Dbamy by tak było zawsze. Kładziemy duży nacisk na jakość i profesjonalizm od rekrutacji kierowców po konwoje. Rekrutujemy świadomie ! Nasza dewiza to Jakość, nie ilość ! Nie jesteśmy kolejną firmą która rekrutuje każdego kandydata. Przeprowadzamy własną selekcję kierowców według naszych standardów jakości. Wolimy mniejsze grono pracowników, które będzie godnie reprezentować naszą firmę. Sukces naszej firmy to kierowcy , którym zapewniamy pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole. Wstawiamy na ludzi, kreatywność i innowacyjność. Jesteśmy stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Doceniamy potencjał naszych kierowców oraz wspieramy ich wszechstronny rozwój. Naszym pracownikom oferujemy odrębne ścieżki kariery oraz rozwoju. W zależności od indywidualnych predyspozycji i aspiracji konkretnej osoby, angażujemy ją w działania ważne z punktu widzenia firmy, jednocześnie dając pracownikowi możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności. Atuty naszej firmy to: ● jasne reguły pracy i systemu rozliczeń, ● Przyjazna atmosfera sprzyjająca dobrej komunikacji wewnętrznej i współpracy, ● wspieranie rozwoju kierowców i podnoszenia ich umiejętności, ● partnerskie podejście do naszych pracowników. Chcesz dołączyć do załogi Legend-Trans? Nic prostszego ! Wypełnij nasz formularz rekrutacyjny. WYMAGANIA: Jesteś zainteresowany współpracą i spełniasz wszystkie wymagania rekrutacyjne ? Chcesz dołączyć do grona załogi Legend-Trans Spedition? Wypełnij formularz rekrutacyjny. Właściciel / Prezes: Lon4s Współwłaściciel / Prezes: PandQ Vice Prezes: Moroheus HR Manager: Mr. Banana Poprzedni wątek firmy:
  3. Arag0n

    Roadworks

    Is the colleague talking about the synchronization of lights?
  4. Raczej nie znajdzie bo takiego kosmicznego tuningu ciągnika to chyba nikt nie robi. Osobiście mi się nie podoba taki zestaw lamp. Ciężarówka ma wyglądać jak ciężarówka i można ją trochę ozdobić, ale nie do przesady. To tutaj wygląda jak tył jakiegoś pojazdu kosmicznego z przyszłości. Co do Mana, nie dawno został wydany więc dodatki pewnie do niego pojawią się ale w odległej przyszłości. Ja chciałbym zobaczyć Tuning Packa do Volvo i pewnie było by wielu zainteresowanych takim dodatkiem.
  5. Wiele rzeczy miało być, a nie ma. Nadal czekamy na Range T. Co do sugestii pomysł dobry, co prawda jest już kick ale można by jeszcze zablokować używanie świateł ostrzegawczych dla naczep innych niż platformy, heavy cargo pack, ciągników balastowych z gabarytami, pilotów etc. Używanie świateł ostrzegawczych w dużych skupiskach ludzi powoduje lagi, drastyczne spadki FPS i utrudnia życie innym graczom, dlatego popieram tą sugestię.
  6. Bardzo trafna sugestia @pompka500. Również jestem za przyciszeniem dźwięków silnika Skody ale wyłącznie z silnikiem TFSI. Wycie tego silnika jest nie znośne i naprawdę uciążliwe dla innych graczy. Jeśli nie wyciszyć to może po prostu dopracować lub zmienić dźwięk tego silnika. Diesel w skodzie pięknie mruczy, aż chce się jeździć, z TFSI można by zrobić to samo.
  7. A useful suggestion. However, you can find the username and user ID of the TruckersMP user in local files logs. Location: My Documents/ ETS2MP / logs For this you add a recording with the evidence and your report is ready.
  8. Siema,

    Wiesz może jak zrobić ciągnik i naczepę tak, aby osoba posiadająca aktywną modyfikację w grze nie musiała wybierać po kolei akcesoriów itp., tylko od razu miała cały ciągnik z ustawionymi akcesoriami przeze mnie ?.

    1. Show previous comments  1 more
    2. Emras

      Emras

      Kupiłem, dokonałem konfiguracji ciągnika, zapisałem grę, wpisałem g_save_format 2 i wyszedłem. Przegrałem "def" do innego folderu i mam teraz na bazie configu przekształcić pliki w "def" do poszczególnych akcesoriów?.

    3. Emras

      Emras

      Wszystko siedzi jak trzeba :D. Skopiowałem ciągnik w truck_dealers i nazwałem go poprzedzającą liczbą. W configu skopiowałem wcześniej już skonfigurowany ciągnik i wkleiłem do nowo stworzonego folderu. Zapisałem, wczytałem i śmiga :D. Dzięki za pomoc!

    4. Arag0n

      Arag0n

      Nie ma sprawy. ;)

  9. Żeby mod działał na wszystkich ciężarówkach musi edytować malowanie na każdym modelu ciężarówki. Natomiast jeśli dany ciągnik nie ma tego malowania to działać nie będzie. Musisz wybrać takie malowanie, które będzie dostępne dla wszystkim marek i modeli ciągników. Obejrzyj sobie na spokojnie poradnik nawet kilka razy, a potem spróbuj sam krok po kroku zrobić modyfikacje. Musiałeś coś przeoczyć. Może kodów kolorów nie podmieniłeś, albo wkradła się jakaś literówka lub drobny błąd w kodzie? Sam zrobiłem moda na bazie tego poradnika i mod działa poprawnie na wszystkich ciągnikach. Nie mam pojęcia jak mogę Tobie jeszcze pomóc. Z poradnikiem powinieneś bez problemu taki mod stworzyć bo prościej już chyba się nie da tego wytłumaczyć.
  10. Potrzebujesz programu ets2 studio i według poradnika wyciągasz z gry plik def. Zostawiasz tam tylko katalog vehicle i w nim folder truck w którym znajdują się foldery z ciężarówkami, w każdym z nich jest folder paint_job w którym masz wszystkie dostępne malowania. Znajdujesz plik z twoim malowaniem i edytujesz go w każdej z ciężarówek. W tym folderze masz ponumerowane pliki, każdy z nich odpowiada za inne malowanie, trzeba go edytować i wstawić sobie własne kolory dla każdej marki ciągnika. Np: wchodzisz w katalog vehicle/truck/scania.s_2016/paintjob/ Znajdujesz plik z twoim malowaniem np: 12 (Sade), otwierasz plik (notatnikiem lub notepad ++) i edytujesz w nim kody kolorów. Musisz to zrobić dla każdej z ciężarówek osobno czyli edytować każdy plik z osobna dla danej ciężarówki.
  11. Arag0n

    Nowy Game mode

    Szkoda, ale no cóż... Pewnych kwestii technicznych nie przeskoczymy. Pomysł zacny, gorzej z jego wdrożeniem. No chyba, że SCS wydał by oficjalne DLC z porami roku co jest raczej mało prawdopodobne. Przynajmniej kolega spróbował
  12. Arag0n

    Nowy Game mode

    A ja bym dodał na mp pory roku. Zimę już mamy co roku to fajnie by było dodać jeszcze np: jesień. Jeden z kolegów pisał o tym w innym wątku związanym z Winter Modem. Jak dla mnie świetny pomysł, a wy co o tym sądzicie ?
  13. Jeśli chodzi o rozkodowanie plików to na to też mam sposób. Poniżej masz działający SII Decrypt do rozkodowania plików, jeśli chodzi o stworzenie moda na malowanie firmowe potrzebujesz wyciągnąć je z twojego save-a gry. Wchodzisz w Moje Dokumenty/Euro Eruck Simulator 2/profiles/ twój profil (zakodowana nazwa w formie cyfr i liter)/save/np 1. Tam rozkodowujesz plik game.sii i otwierasz go np: notatnikiem cała reszta jest w poradniku. Jak rozpakujesz SII Decrypt uruchamiasz plik o nazwie "SII_Decrypt_GUI". Działa na 100 % ! SII_Decrypt.rar
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.