Jump to content

[Demir] -HALASKAR-

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
    28
  • Last visited

7 Followers

About [Demir] -HALASKAR-

• Birthday 02/21/2003

Profile Information

• Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    Arizona: Camp Verde
  • EU Garage Location
    Germany: Duisburg
  • Known languages
    Turkish - English - Deutsch

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

2059 profile views

[Demir] -HALASKAR-'s Achievements

2

1. Bugünde oyunu sildim, geri yükledim, tüm dosyaları sildim, sonuç aynı. ETS 2 acayip CPU kullanıyor, 35-40 gezerken birden 80-90-100 oluyor, bu da takılmasına sebep oluyor, ETS2 için CPU nasıl düşürebilirim?
  2. Ekran kartım ve sürücülerim güncel durumda. İki konuya da göz attım, oyunumda kasma yok, sadece takılma mevcut. Arka planda ETS dışında çalışan her şeyi sonlandırdım desem doğru olur, sırf ETS üzerine şu an, fakat ister istemez takılmalar yaşanıyor.
  3. Currently there is no freezing. I think I corrected the situation by changing my config file.
  4. Hi, my game suddenly freezes. It's like freezing when Alt + Tab. I can't control. It is the same whether I set the game to the lowest level or the highest level. Has anyone encountered such an error and fixed it? Sample video;
  5. Merhabalar, iyi forumlar. Uzun zamandır ETS girmek istedim fakat birkaç gündür aşırı saçma takılmalar / donmalara oluyor; Oyun sanki laga girmişim gibi aniden donuyor. Sanki alt+tab atmışım gibi, aniden donup kalıyor. Herhangi bir kontrol sağlayamıyorum. -Sanırım FPS kilitleniyor.- Oyunu en düşük seviyeye de alsam, en yüksek seviyeye de alsam aynı şekilde oluyor. İstenmeyen kazalar yaşanıyor haliyle. Bunun sebebi nedir? Böyle bir hata ile karşılaşmış ve çözmüş olan var mı? Örnek video; Şimdiden teşekkürler.
  6. @SAMETCEBECİİİ Truckers MP ekibinin bunun için yapabileceği bir şey yok fakat SCS tarafından Road to the Black Sea dlcsi yapılıyor. Tahminen 2019 Kasım sonu veya Aralık ortalarında çıkacaktır. Sadece Trakya Bölgesi mevcuttur.?
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.