Jump to content

simrace.pl|tommi

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    101
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About simrace.pl|tommi

Profile Information

  • Gender
    Not Telling
  • Location
    Poland/Bydgoszcz
  • Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    California: San Francisco
  • EU Garage Location
    Poland: Krakow

External Websites

  • World Of Trucks

Recent Profile Visitors

2440 profile views

simrace.pl|tommi's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On
  • Old Timer

Recent Badges

46

Reputation

  1. Dziwny problem mam z ETS2. Po dzisiejszym update gra sie nie uruchamia. Jakieś propozycje? Edit Problem rozwiązany. Pomogło sprawdzenie spójności. Ciekawe co zaszkodziło grze?
  2. Jak dla mnie powinien być update ciężarówek Volvo przy okazji bo te dwa modele dostępne w grze są już delikatnie mówiąc przestarzałe.
  3. Nie widziałem nowej ciężarówki po aktualizacji więc pewnie się dopiero pojawi.
  4. I mam wrażenie jakby więcej FPS było w tej becie
  5. Jak dla mnie całkiem niezła ta nowa Renówka jest Na pewno na plus. Większy jak MAN.
  6. Jak dla mnie stary model. Lusterka niestety są
  7. Też dlatego napisałem, że sobie (myślę nie tylko) bym tego życzył ale tak jak piszesz pewnie sprawy licencyjne nie za bardzo na to pozwalają.
  8. Volvo z modelem FH od 2012 sporo nowych jednostek i w sumie wszystkie z Euro 6, w MB Actros MP4 również mamy nowe jednostki, MAN TGX ten Euro6 również ma dodatkowe silniki np 500PS. Oczywiście Renault, MB MP3, DAF 105 tam nie ma co szukać nowości. Nie wiem jak tam z Iveco ale w sumie jakoś nigdy nie przepadałem za tą marką.
  9. Ja bym sobie życzył update gam silnikowych bo w większości mamy do czynienia ze starymi jednostkami napędowymi. Obecnie chyba MAN i Scania ma w miarę świeże silniki reszta jakieś muzeum
  10. Rozwiązanie bez sensu. P.S. I nie trzeba tego robić aby sprawdzić. Powyżej jest filmik, który pokazuje zmianę (jest na nim 1400L w wersji 4x2 a teraz jest 1140L). Na filmiku oczywiście starsza wersja gry ?
  11. Moje pytanie dotyczyło podstawowej wersji 4x2. Tam jak widać coś SCS namieszało i zmniejszyło pojemność zbiornika paliwa.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.