Jump to content

KIUPIK

Veteran Driver IV
 TruckersMP Profile
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

About KIUPIK

TruckersMP Information

Recent Profile Visitors

418 profile views

KIUPIK's Achievements

  • One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

2

Reputation

  1. Cześć, Sprawdź czy kierownica nie ma dodatkowego oprogramowania (tak jak w przypadku Logitech) i sprawdź w ustawieniach gry czy nie można zmienić przypisania tego. Euro Truck 2 nie gwarantuje pełnej kompatybilności kierownic, tak samo w przypadku innych kierownic, nawet Logitech G27/29 itp. Pozdrawiam
  2. Witaj, Być może jest to chwilowy problem, jeżeli nie przestanie cię wywalać sprawdź połączenie z Internetem. Rzadko bywa , aby pojedyncze osoby wywalało tak często. Dlatego sprawdź grę innego dnia, być może jest to okresowy problem. Pozdrawiam
  3. Cześć, Kliknij opcję w sekcji beta na steam, aby nie wybierało żadnych wersji beta. Następnie odczekaj chwilę. Jeżeli problem nie ustępuje, działaj zgodnie z tym poradnikiem: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/26 Jeżeli nie będziesz czegoś rozumiał lub wiedział, oznacz mnie tutaj lub pisz mi na PW. Pozdrawiam
  4. Cześć, Aby wstawić zdjęcie, musi być to najlepiej zdjęcie panoramiczne np. 700x240, coś w tym stylu, próbuj, prawie każde zdjęcie można dopasować. W razie pytań pisz. Pozdrawiam
  5. KIUPIK

    problem

    Cześć, Próbowałeś może reinstaslacji? (Gry lub klienta truckersmp) Zaktualizuj grę no najnowszej wersji też Pozdrawiam
  6. Cześć! Możliwe że po prostu się profil zbugował spróbuj założyć nowy a jeżeli to nie pomoże zrób spójność plików a w ostateczności reinstall gry. Pozdrawiam
  7. Cześć, Czy tylko cofnęło ci o te 40 godzin i osiągniecia? Czy inne dane też zostały naruszone? (postępy, poziom, ciężarówki itp) Pozdrawiam
  8. Cześć, Próbowałeś zaktualizować sterowniki lub zmienić ustawienia graficzne na mniejsze/większe? Podaj specyfikacje komputera, możliwe że są to problemy sprzętowe. Pozdrawiam
  9. Witaj, Może być to problem z portami, mój dostawca (UPC, też Multimedia Polska), również miał zablokowane przez co nie mogłem grać na multiplayer w różne gry, nie tylko TruckersMP. W tym wypadku zadzwoniłem na infolinie i po jakimś czasie ich ekipa odblokowała porty. Także odblokowanie portów w twoim wypadku powinno pomóc. Pozdrawiam
  10. Witaj, Miałem podobny problem, musisz po prostu zminimalizować grę poprzez przycisk "windows", jeżeli to nie działa to Alt + Tab i następnie wejść znowu do gry i powinno działać. Czasem tak się buguje sama gra (Singleplayer). Jeżeli to nie pomoże, napisz ponownie tutaj, na pewno damy radę rozwiązać twój problem. Pozdrawiam
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.