Jump to content

Jabłonka

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
  • Posts

    11
  • Joined

  • Last visited

About Jabłonka

Profile Information

  • Known languages
    Polski, English

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jabłonka's Achievements

0

Reputation

  1. A jeszcze mam taką sytuację że pracownik nagle traci 20k na jednorazowym zadaniu. Próbowałem już ich zmieniać, wczytywać save'a itd, ale nic to nie daje. Jest to może jakoś oskryptowane?
  2. Na offline po paru przesiadkach wrócił normalny czas zadań, ale jeden z przewoźników stracił nagle 20tyś
  3. Witam. Mam problem otóż czas straszne wariuje na truckersmp. Moi pracownicy nic nie zarabiają, a jak chce się zamienić z pracownikiem ciężarówkami to gra oznajmia czas zamiany parę tys godzin. Czym to jest spowodowane?
  4. Tylko na razie chcę kupić jeden, bo nie mam funduszy ?
  5. Jestem świeżakiem i chciałbym sobie kupić wreszcie jakieś mapowe dlc, dlatego czekając na promocje chciałem się spytać jakie dlc mapowe najbardziej opłaca się kupić? Chciałbym robić jak najdłuższe trasy. Scandinavia będzie najlepsza, czy może going east? I co do zestawów na steamie, który jest najbardziej opłacalny jeśli chodzi o mapy. Jedynie dlc jakie aktualnie mam to high power cargo pack i mighty Griffin.
  6. Witam. Mam taki problem, że nie mogę sie zalogować na swoje konto w grze. Na forum wszystko działa, zmieniałem także hasło i dalej to samo. Kolega normalnie się moze zalogowac, na forum takze moge sie zalogować normalnie na własnym koncie. Gdy loguje się w grze to pojawia sie informacja "invalid email or password". Proszę o pomoc
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.