Jump to content

ERESB0S

Veteran Driver V
 TruckersMP Profile
    2
  • Last visited

About ERESB0S

• Birthday 06/17/2001

Profile Information

• Preferred Trucks
    Scania
  • American Garage Location
    Nevada: Elko
  • EU Garage Location
    France: Calais
  • Known languages
    Turkish, English

External Websites

Recent Profile Visitors

1986 profile views

ERESB0S's Achievements

• One Month Later
  • One Year On

Recent Badges

8

1. ERESB0S

Wolves™

Mega Trans olarak başarılarınızın devamını dileriz. Umarım iyi yerlere gelirsiniz.
  2. Mega Trans olarak başarılarınızın devamını dileriz.
  3. GOOD MORNING GOOD PEOPLES

I LOVE MERCEDES <3

spacer.png

4. Güzel fikir, güzel sonuçlar çıkacaktır eminim.
  5. Good morning :).

6. Onunla kaynaklı olacağını sanmıyorum. Daha öncelerde böyle bir sorun yoktu.
  7. 1. Olarak hiçbir indirme yapmıyorum. 2. Olarak ise zaten kablo ile bağlanıyorum. Masaüstü bilgisayar.
  8. Önerin için teşekkür ederim @SkortiL [TR]. Onu da denedim. Calais otogarda buluşacaktık Single Player'de gittim oraya sonra Multi Player'e geçtim. Fazladan 2-3 dakika daha bekledim. Sonra atıldım. Yani ekstradan 2-3 dakika daha sonra atıldım.
  9. Dostum bilgisayarım ultra++ kötü olduğu için EU3'e girmekten başka çarem yok. 2 GB Ram 1 GB Ekran Kartı
  10. Merhaba. Arkadaşlarla ets2 girmek istedik. 3 arkadaşımla girmeye çalışıyoruz. EU3'e girmeye çalışıyoruz fakat sadece bir arkadaşım girebildi. Bende ve bir diğer arkadaşımda "unreliable connection" hatası veriyor giremiyoruz. Sorun neyden kaynaklı? Nasıl çözeriz? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.