Jump to content

Gracekch

Veteran Driver
 TruckersMP Profile
  • Posts

    64
  • Joined

  • Last visited

2 Followers

About Gracekch

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gracekch's Achievements

9

Reputation

  1. W carrfourze duże promocje na dodatki do ets 2 też są
  2. Narazie to scs sie bardzo grzebie z tym wydaniem 1.36
  3. Szkoda że ceny nie podają ile będzie kosztować wcześniej
  4. Najlepiej to spokojnie poczekać aż oficjalnie powiedzą o tym a nie domniemywać z jakiś nazw na steam
  5. spójnośc sprawdziłem nie pomaga
  6. Na tereny moge wjechać bez problemu wybieram z ładunku przesyłem trase
  7. W tych opcjach jest podpięte ale w menu głownym nie ma, Kiedys juz tez tak mialem jak Itali kupowalem musiałem pisac do supportu
  8. W bibilotece jest zainstaloane i mam mape waszynghton grze tylko jakis dziwnym trafem w grze w przegladarce dlc w manu głównym nie ma
  9. Dziwna sprawa na steam kupione zaznaczone ptaszkiem ze jest a w grze jak wchodze w przegladarke dlc to nie ma waszynghtonu
  10. ja nie gram na multi normalnie pytam o singla bo kupilem dlc a z wotra nie ma zlecen na nowe tereny
  11. witam , kupiłem bundle na steam Dlc waszynghton + forest machinery na steam mam ze zakupione , w grze mapa jest i moge wybrac z rynku przesylek transport do jednego z nowych miast ale nie moge wybrać nic z wotra poniewaz nie pokazuje mi w grze ze te dlc są zainstalowane , wie ktos jak to dlc polączyć z wotrem ?
  12. Brawo brawo brawo Scs , super ta nawigacja , mam nadzieje że teraz niektórzy przestaną krytykowac studio za byle co
  13. Najlepiej grać tak jest domyślnie i nic nie kombinować z fizyką
  14. Coś niesamowitego ile bedzie zawartości w 1.35 nalezy tylko bić brawo studiu Scs mam nadzieje że nareszcie te płaczki co narzekają na to co oni robi sie uciszą .
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.