Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

PATRYKI8 [PL]

Veteran Driver VII
 TruckersMP Profile
  • Posts

    32
  • Joined

  • Last visited

About PATRYKI8 [PL]

  • Birthday 07/05/1998

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poland
  • Preferred Trucks
    Volvo
  • American Garage Location
    Nevada: Reno
  • EU Garage Location
    Poland: Poznan
  • Known languages
    Polski

Recent Profile Visitors

2165 profile views

PATRYKI8 [PL]'s Achievements

7

Reputation

  1. Happy new year my friend. ?

  2. Wszystkiego Najlepszego mobilu :P Samych prostych drużek mało lagów oraz :troll: na trasie :P

    1. PATRYKI8 [PL]

      PATRYKI8 [PL]

      Wielkie dzięki :D Na pewno się przyda przy tych wszystkich magicznych kierowcach na MP. :P

  3. Truck driving It's not a job, it's a livestyle.

  4. Zgadzam się dlatego sugeruję jeśli kto chce może używać pluginu, który pozwala na realizm.
  5. Ja uważam, że tachograf powinien zrobić scs, ale znając ich nie będą marnować czasu na takie bajery ( koła dla nich chyba nie są bajerami xd) ale do rzeczy, jak pewnie wiecie multiplayer wspiera od dłuższego czasu takie dodatki jak pluginy (dziękować mwl4 że o tym pomyślał), ale co za tym idzie, znalazłem na forum scs plugin który dodaje tachograf, więc również działa na MP. Link: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=198442 Jedyną wadą są pauzy np 45 min, 9h, 11h. Wiąże się to z postojem dużym niż 10 min, a za tym idzie kick, więc tu można by było prosić o to, żeby auto kick działał od ilości osób i odrazu byłoby lepiej np. jeśli serwer ma ponad 75% osób to wtedy zaczyna działać auto kick i wszystko jest ok.
  6. Dziękuję Michał za zaakceptowanie propozycji
  7. Witam. Dla waszej informacji jeśli ktoś grał w tamtym roku na Winter modzie od satana19990 to były brudne ciągniki siodłowe i naczepy, a w niskobudżetowym Frosty Winter Weather Mod v5.4 tego nie ma.
  8. Bardzo fajna sprawa, ale z tą prośbą do twórców gry.
  9. Normalnie jestem pod wrażeniem. Liczyłem że będzie tylko mod na zimę i tyle, a tu taka piękna informacja. Oby tak dalej.
  10. Fajnego masz Tira. :) To nie jest Tir tylko ciągnik siodłowy!!!

    1. Wemax[PL]

      Wemax[PL]

      Zgadzam się z tym !!!

  11. Witam. Wiecie może co wyszło w nowej łatce gry o symbolu 1.21.4?
  12. Panie Reevolx deszcz na mp nie jest jeszcze zesynchronizowany, więc jego opady zależą od ustawień gry. Jeśli u Ciebie deszcz nie pada to znaczy, że w ustawieniach rozrywki i dalej prawdopodobieństwo opadów deszczu masz na zero.
  13. Ładnie ładnie, ale nie zapomnij o dwóch nowych częściach w DLC Halloween
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.